Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Przeniesione z wątku o gmolach (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=10446)

everybike 19.09.2011 01:07

Trzeba przede wszystkim napisać do firmy Honda . Zapłacą składkę PiD i będzie git :)


ps. składkę opłaciłem w zeszłym tygodniu

randal 76 19.09.2011 01:08

Majki można w różny sposób podać namiar na sklep dostawcę :np na priwa opisać model marke producenta nie problem podac rocznik wrzucić fotę ale aktywny link może juz zawierać konkurencyjną ofertę .Sam często łapię się na tym że wstawiając taki link www w jakiś sposób jednemu pomogłem drugiemu zaszkodziłem,wiem są moderatorzy to sprzątania forum ale chodzi mi raczej o to aby forumowicze nauczyli się sztuki pomagania innym nie łamiąc regulaminu oraz zrozumienia pewnych zasad.

Artuditu 19.09.2011 02:15

Komuś tu się chyba w dupach poprzewracało.

Dziękuję za uwagę i żegnam.

randal 76 19.09.2011 07:34

Artu nie ja wymyśliłem dział Pid ale skoro płacimy to wymagamy, ale jak widać najwięcej sprzeciwu mają osoby nie płacące składki a korzystają z forum jak pijawki(nie wszyscy) ,patrzą tylko na ogłoszenia typu sprzedam kupię i w nosie mają udzielanie się .

Wystarczyło by jak by każdy zapłacił składkę na serwer głupie 10 zł i problem by znikł ale nie wynika to z braku gotówki u was a z lenistwa

majki 19.09.2011 09:12

Cytat:

Napisał randal 76 (Post 196788)
ale aktywny link może juz zawierać konkurencyjną ofertę

Ale własnie o to mi chodzi. Czy mamy w forumowym PIDzie jakiegoś wytwórce gmoli do Afry? Komu ten temat wchodzi w paradę??

Trochę mnie ten temat interesuje, bo możliwe, że będę potrzebował niestandardowych/przerabianych gmoli. Jak wszystko pójdzie na priwa to każdy następny zainteresowany będzie musiał te same osoby męczyć o to samo na PW? :mur: I jak już napisano, nie ogłasza się wytwórca tylko użyszkodnicy podają namiary na kogoś/coś co mają.
Jakby co to często korzystam z PIDowych ofert i je sobie chwalę, ale nie popadajmy w paranoję. ;)

laska 19.09.2011 09:14

Zaraz, zaraz Panowie. Przecież to nie ktoś z larssona poleca swój towar. Tu jest pytanie o rozwiązanie problemu i link do sklepu z gmolami jest jak najbardziej na miejscu. Mało zdjęć pod linkiem ale trudno. Randal, nie miałbyś nic przeciwko gdyby ktoś polecił Ciebie w wątku z kuframi (i np. zamieścił zdjęcie z Twoimi kuframi). Nie popadajmy w przesadę, przecież nie będę teraz kasował wszystkich postów nie na temat.
Miłego dnia,
pozdr,
laska

graphia 19.09.2011 09:27

Teraz będzie tak: "Polecam taką firmę na M która robi taki dobry produkt na G. Firma mieście się w B-B. Niestety nie mogę więcej powiedzieć ponieważ pan M nie opłacił składki :)"

laska 19.09.2011 09:32

Cytat:

Napisał graphia (Post 196808)
Teraz będzie tak: "Polecam taką firmę na M która robi taki dobry produkt na G. Firma mieście się w B-B. Niestety nie mogę więcej powiedzieć ponieważ pan M nie opłacił składki :)"

Ma tak nie być :) I kończmy ten temat, skoncentrujmy się na gmolach. Bo będę musiał powycinać :)
Pozdr,
laska

ŁukaszBIA 19.09.2011 09:59

Boże co tu się dzieje??? Poczekajcie z takimi dyskusjami na zimę !!!

pałeł 19.09.2011 11:25

drogi administratorze skoro nie dbacie o interes PID to po co nasze składki są potrzebne i zaco my pąłcimy ??? zlikwidujcie ten twór i niech będzie wolna amerykanka wtedy każdy może sobie wtedy dawać linki z czym chce i mi nic do tego a na razie w imieniu handlarzy na forum żądam wyłączności na handel przez forum dla osób które opłaciły składkę i każdy link czy oferta do sklepu w imię interesu PID powinien być zlikwidowany.

choć wolał bym aby PID nie istniał
a zamiast niego powstał dział " z nimi warto robić interes"
sami polecicie swoich handlarzy producentów czy tam kogo chcecie


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.