Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Afrykańskie rozpoczęcie sezonu 2010 - Galicja (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5721)

Stachu 20.02.2010 08:59

erbod:Thumbs_Up:

Artuditu 20.02.2010 10:37

to ja na 2011 Ciechocinek proponuję. Przynajmniej partnerki dla singli byśmy mieli za free.

lena 20.02.2010 11:15

Zajęta smażeniem jajek 3 razy prosiłam Wojtka o sprawdzenie informacji zlotowych, zwłaszcza dotyczącej zespołu folklorystycznego - czułam,że sobie żarty stroicie - ale w odwodzie już miałam priv do Pindora,że podpinamy się do tego zespołu.
Bez względu na formę spotkania - w końcu ORGANIZATOR dyktuje warunki - rezerwujemy opcję domku. A jeżeli koncert życzeń jest dopuszczalny, to blisko Jorga i Hani.
Miło będzie Was znowu zobaczyć. Pozdrawiamy. Lena i Wojtek.

jorge 20.02.2010 13:58

Cytat:

Napisał lena (Post 101637)
Zajęta smażeniem jajek 3 razy prosiłam Wojtka o sprawdzenie informacji zlotowych, zwłaszcza dotyczącej zespołu folklorystycznego - czułam,że sobie żarty stroicie - ale w odwodzie już miałam priv do Pindora,że podpinamy się do tego zespołu.
Bez względu na formę spotkania - w końcu ORGANIZATOR dyktuje warunki - rezerwujemy opcję domku. A jeżeli koncert życzeń jest dopuszczalny, to blisko Jorga i Hani.
Miło będzie Was znowu zobaczyć. Pozdrawiamy. Lena i Wojtek.

:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:Gangi przechodzą do reala :D:D:D

jochen 20.02.2010 15:02

Cytat:

Napisał giziu (Post 101598)
Jochen..."wyjazd autokarem do Krakowa"... chyba sobie jaja robisz z czarnuchów.
A gdzie OFF i ON, gdzie zabawa na dwóch kółkach? I jeszcze ten występ zespołu pieśni i tańca... to my już sami nie możemy zaśpiewać i zatańczyć :) No rozwalił mnie do łez ten program rozpoczęcia sezonu, wychodzi na to że emerytura już blisko bo to program dla staruszków. Nie chce mi się wierzy, że sam to wymyśliłeś ( z Samborem ).

Giziu, ja miałbym sobie robić jaja z tak zacnego grona? A fe, w głowie mi taka myśl nie postała;). Ale fakt jest faktem, latka lecą, z Samborem przechodzimy drugą młodość, a trzecia już stoi za progiem... Sportowa emerytura się kłania:vis: i tyle :D

jochen 20.02.2010 15:06

Cytat:

Napisał lena (Post 101637)
Zajęta smażeniem jajek 3 razy prosiłam Wojtka o sprawdzenie informacji zlotowych, zwłaszcza dotyczącej zespołu folklorystycznego - czułam,że sobie żarty stroicie - ale w odwodzie już miałam priv do Pindora,że podpinamy się do tego zespołu.
Bez względu na formę spotkania - w końcu ORGANIZATOR dyktuje warunki - rezerwujemy opcję domku. A jeżeli koncert życzeń jest dopuszczalny, to blisko Jorga i Hani.
Miło będzie Was znowu zobaczyć. Pozdrawiamy. Lena i Wojtek.

Lenko, jak to zwykle bywa w chwili gdy zaczną wskakiwać wpłaty otworzymy listę. Postaramy się wstawić Was do jednego domku z Jorgiem i Hanią.

Dubel 20.02.2010 16:44

Jest opcja jednodniowa?? W niedziele mam prom z Świnoujścia o 22.30 i nie ma opcji bym został do Niedzieli

wojtek II 20.02.2010 17:38

Zamawiamy domek, pieniądze już poszły na konto.
Nie wiem czy nie za piękny ten ośrodek jak na naszą czarną trzodę.
A w tym autobusie to coś czuję że będzie się działo..........

jochen 20.02.2010 17:50

Cytat:

Napisał dubel (Post 101672)
Jest opcja jednodniowa?? W niedziele mam prom z Świnoujścia o 22.30 i nie ma opcji bym został do Niedzieli

Niestety mamy sztywne ustalenia z kierownictwem ośrodka i opcje 1-dniowe nie wchodzą w grę. Żeby się wyrobić, musiałbyś bardzo wcześnie w niedzielę wyruszyć w drogę powrotną, ale watpię czy to jest realne po sobotniej imprezie.... Dubel, musisz podjąć męską decyzję, tak naprawdę będzie dobrze już w piątek wieczorem, sobota będzie baaardzo dobra, a w niedzielę musiałbyś się zwinąć o świcie. Ewentualnie mogę Ci trzeszczeć nad uchem, żebyś tyle nie pił i szedł spać:p

Beddie 20.02.2010 17:50

Kasa za dwuosobowy pokój w domku też poszła ode mnie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.