Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.09.2013, 19:52   #1
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert.ale.ten.maly Zobacz post
pierwszy zlot AT na którym można było sie poczuci jak menel przygarnięty za plotu ale któremu powiedziano ze do kibla ci nie wolno...
Hubert, nie wiem o co Ci chodzi z tym kiblem. Jeśli nie zapłaciłeś za zlot to się nie dziw bo zasady są proste - przyjeżdżasz na zlot - płacisz. Uwierz mi że zloty AT i tak do drogich nie należą, pojedź sobie na zlot Ducati albo BMW to zobaczysz. Nie chodzi tu w zasadzie o forsę tylko o szacunek do organizatora i pozostałych uczestników.

Cytat:
Napisał hubert.ale.ten.maly Zobacz post
gdybym teraz kopił AT i był by to mój pierwszy zlot sprzedał bym motor i kupil yamaha virago bo ten bardziej by do tego co widziałem pasował szczególnie kawałek jesteś szalona ktory byl z tego co widzialm hitem.................... Dramat
Oj to już przegięcie. Nie wiem czy tam na zachodzie brakuje wam dystansu czy co ? Na podlasiu na każdej imprezie takie kawałki lecą i wszyscy świetnie się bawią mimo że na co dzień takiej muzyki mało kto słucha.

Masz oczywiście prawo do krytyki ale mam wrażenie że po prostu strzeliłeś klasycznego focha
__________________
Hubert

hubert jest offline  
Stary 23.09.2013, 20:04   #2
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 46 min 30 s
Domyślnie

Hubercik nie było mnie tam dlatego nie będę za dużo się wypowiadał, ale zasady są zasadami.Znam Cie i lubię dlatego uważam ,że się wygłupiłeś a napisałeś za dużo pod wpływem emocji albo % i bardziej na miejscu byłoby powiedzieć sorki chłopaki.
Organizacja jakiegokolwiek zlotu jest przejebana a ludzie najczęściej dokładają do takich przedsięwzięć nie mówiąc o włożonej pracy!

Nikt nie jest święty spośród nas i niejednemu zdarzyło się odjebać klasyczną minę- łącznie ze mną.
Dla dobra sprawy proponuje zorganizuj zlot!

Przykro patrzeć jak środowisko się dzieli zamiast łączyć!
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline  
Stary 23.09.2013, 20:24   #3
BABA
...a nu jaho...kultura musi być...
 
BABA's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: B(i)BI
Posty: 733
Motocykl: XT 600
Galeria: Zdjęcia
BABA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 20 godz 58 min 23 s
Domyślnie

To ja proponuję zrobić to, co robi polski rząd robi zawsze..odwróćmy uwagę od tematu przewodniej kupy i skupmy się na mniejszej kupie....czyli tych paru kawałkach disco polo co widzę, że chyba popsuły kilku osobom imprezę. Wybaczcie, jesli kogos tym uraziłam, obraza czyjegokolwiek majestatu nie była moim zamierzeniem....Jeszcze raz przepraszam za ten discopolowy incydent, za swój totalny brak gustu i za to że mi słoma z butów wystaje. A no i jeszcze za to , że spiewałam za głosno, bo aż głos straciłam , i za tańce na ławce też, choć w pierwszy dzień też na stole były. Pewnie wielu osobom to przeszkadzało, ale pewnie wyszły z założenia, że na takich imprezach czasem pojawia się trzoda.
Podsumowując , mi też wiele rzeczy często nie pasuje, ale przynajmniej drobnostki staram się przemilczać i akceptować, bo nikt nie jest doskonały, nie każdy bawi się tak , jak akurat my się bawimy, i ogólnie nie każdy lubi to samo, co my. Każdy jest inny i proszę, akceptujmy się wzajemnie, bo inaczej żadna wspólna impreza nie ma sensu.

PS : a ja kiedys jeździłam yamaszką virago i czasem bawię się przy dicho polo, no i co z tego? gorszy ze mnie przez to motocyklista ? jakas niższa kategoria, czy jak?
__________________




"..."ten kto latał żył dwa razy..raz na ziemi, raz w powietrzu"... "

Ostatnio edytowane przez BABA : 23.09.2013 o 20:28
BABA jest offline  
Stary 24.09.2013, 00:17   #4
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 1 godz 3 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał BABA Zobacz post
Wybaczcie, jesli kogos tym uraziłam, obraza czyjegokolwiek majestatu nie była moim zamierzeniem....Jeszcze raz przepraszam

PS : a ja kiedys jeździłam yamaszką virago i czasem bawię się przy dicho polo, no i co z tego? gorszy ze mnie przez to motocyklista ? jakas niższa kategoria, czy jak?
Ło matko BABA z budowy Ciebie zwolnili Jakie przepraszam !? Dawaj CV

Tez jeździłem VIRAGO i na złoty nie wpuszczalim nikogo bez ćwików i frędzli !

PS oj żałuje tylko tych tańców
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Spotkanie u Ani Maćka Ashanti 4 02.07.2013 11:11
Wielka Sowa, Złoty Stok i inne ciekawe miejsca w Kotlinie Kłodzkiej skoczek82 Polska 10 14.09.2012 19:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.