Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 24.01.2023, 19:45   #20
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,176
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 1 godz 42 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał M5Q Zobacz post
No i apdejty dwa.

2. Zmieniłem opony na Scorpiony Trail 2. Wprawdzie dojechałem jak na razie na nich jedynie jakieś 35km do domu, ale od razu po wyjechaniu na ekSpresówkę zauważyłem że coś jest nie tak - już w okolicach 100 km/h zaniepokoiła mnie podejrzana cisza, a później było jeszcze gorzej - nie patrząc na prędkościomierz nie zauważyłem że dość znacznie przekroczyłem ograniczenie. Tak, wiem że to nowe opony i trzeba z nimi ostrożnie, więcej na razie nie będę :-)
Zdecydowanie opony zrobiły w moim przypadku większą robotę w kwestii hałasu niż nietoperz.
Witaj w "klubie", u mnie już drugi komplet - pierwszy starczył na ponad 20 tys km
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dziwny hałas w silniku na drugim biegu. mazurrd07 Silnik, sprzęgło, skrzynia 5 19.04.2016 13:58
Pompa paliwa Tourmax - coś o niej wiadomo? landlord Wszystko dla Afryki 0 28.08.2012 15:16
Dziwny hałas w okolicy silnika???? PiotrTMC Silnik, sprzęgło, skrzynia 20 02.01.2012 02:20


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.