Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Hobby Forumowicza

Hobby Forumowicza Lubisz misie, kwiatki czy też inne dewiacje - to forum jest po to, abyś mógł się podzielić swoim hobby

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 20.05.2023, 09:58   #11
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,087
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 godz 31 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
To faktycznie trochę do dupy myślałem ze rama a tu wszystko?
Miła Pani na infolinii Canyona jeszcze przed zakupem wszystko mi wyjaśniła - w końcu wydając 15k chcesz mieć pewność, że nie kupujesz kradzionego roweru, a zapewnienia o gwarancji nie są wyssane z palca.
Pełna 6 letnia gwarancja producenta i 2 letnia rękojmia obejmująca wady fabryczne dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego kupującego.....dorobią Ci nawet kluczyk do baterii ale wystąpić o to musi 1 właściciel - nie wiem jak jest w przypadku innych producentów ale pamiętajcie o tym proszę kupując używany rower czy to analogowy czy DC !

Zresztą czytając warunki gwarancji/instrukcji też wyraźnie o tym jest napisane ale kto w PL czyta gwarancję czy instrukcje użytkowania czegokolwiek - przecież Polak wszystko wie najlepiej
"Gwarancja obejmuje tylko wady materiałowe i technologiczne, które istniały już w momencie dostawy. Wszelkie uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi nie są objęte gwarancją. Na przykład zużycie. Musisz być pierwotnym właścicielem roweru i możesz zgłosić roszczenie gwarancyjne do 6 lat od daty zakupu"
Ropuch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.