Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży

Relacje z podróży Wróciłeś i już dupa Cię nie boli? Chcesz opowiedzieć o swoich przygodach podczas podróży? Spotkałeś fajnych ludzi? Może pokażesz zdjęcia? To dział dla Ciebie. Dobrze trafiłeś.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.03.2024, 19:06   #1
Dredd

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 308
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Dredd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 dni 20 min 58 s
Domyślnie WYZWANIE - zróbmy coś dla FAT

Czarnuchy!
Przykro mi o tym mówić, ale ostatnio na FAT trochę za dużo złych emocji, a za mało tego co nas łączy, czyli tematów motocyklowych.

Może tchnęlibyśmy trochę życia i dobrej energii pisząc relacje z naszych wyjazdów?
W końcu relacje z podróży to jeden z najważniejszych filarów forum.
Podejmujecie wyzwanie - każdy z nas opisze jedną podróż?

Każdy gdzieś był, coś widział i jest to inspirujące dla czytających.
Nie trzeba jechać na koniec świata - ostatnio z całą przyjemnością łyknąłem relacje: "Podlasie 2023, czyli Zebra i Świnka zwiedzają Polskę" Aśki, czy "Żakiczanowe pojeżdżawki szutrowe", które najlepiej udowadniają, że aby czerpać radość z jazdy motocyklem wystarczy nim jeździć!

Dlatego zachęcam do zrobienia relacji jakiej kto może: byłeś w fajnym miejscu? - wrzucaj, nie byłeś - opisz niedzielną wycieczkę wkoło komina, nie umiesz pisać, ale masz film? - skrobnij dwa zdania i dawaj linka do YT.
W ostateczności każdy ma kilka zdjęć z wyjazdu - wystarczy wstawić, dodać kilka słów komentarza, czy chociaż opis oglądanych miejsc. Dawno nigdzie nie byłeś? Nie szkodzi -zabierz nas w sentymentalną podróż sprzed 10 czy 15 laty!

Robimy to dla forum, dla nas, dla siebie. Sięgając do wspomnień przeżywamy też po raz wtóry swoją podróż!
Biję się w pierś - ostatnia moja relacja pochodzi sprzed ponad dwóch lat... i dotyczyła niespełnionej podróży do Iranu...

To jak?
W ciągu tygodnia wrzucamy przynajmniej 1 odcinek.

P.S.
Jeśli jest lepsze miejsce dla tego tematu - proszę o przeniesienie.
Dredd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wyzwanie: Gambia Neno Trochę dalej 20 27.10.2015 17:59
Mototrip- zrobmy to razem :) kalafonia Inne tematy 18 27.09.2009 21:08


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.