Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Hamulce, kola, opony

Hamulce, kola, opony Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe w oplocie i bez, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.05.2009, 00:35   #1
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,562
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 14 godz 56 min 27 s
Domyślnie

Będzie pasowała, Izi, Mijamoto i jeszcze ktoś ma/miał zamontowane takie zestawy.
Trelleborg jest głośny, moto pływa na asfalcie powyżej 130km/h (czy jakoś tak) ale twarda i żywotna jest ... śliska też jednak w terenie wgryza się bardzo dobrze.
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.05.2009, 19:02   #2
Robert Movistar
 
Robert Movistar's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 342
Motocykl: RD04
Robert Movistar jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 3 godz 17 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ramires Zobacz post
Będzie pasowała, Izi, Mijamoto i jeszcze ktoś ma/miał zamontowane takie zestawy.
Trelleborg jest głośny, moto pływa na asfalcie powyżej 130km/h (czy jakoś tak) ale twarda i żywotna jest ... śliska też jednak w terenie wgryza się bardzo dobrze.
Jak ktoś planuje większość tras robić asfaltem to do Trelleborga niech właduje min. 2,5 - 3,0 atmosfery. Robi wtedy dużo większy brzebieg. Śliska wcale nie jest, można w winlkle spokojnie się kłaść.
Co do wytrzymałości można być spokojnym. Zajeżdżamy już kolejny taki zestaw. Nowe kapcie założone w Moskwie, endurzenie po Kamczatce i BAM a potem tylko asfalt. Wymiana przodu zrobiona dopiero pod Kijowem, a na tyle przyjechaliśmy do domu. Kiedyś pisałem że ideałem jakości do ceny jest dla mnie E09 tył i właśnie Trelleborg przód. Tego trzymam się nadal.
Robert Movistar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2009, 14:20   #3
petrosbike
 
petrosbike's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Łęczyca
Posty: 220
Motocykl: nie mam AT jeszcze
petrosbike jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 godz 21 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robert Movistar Zobacz post
Jak ktoś planuje większość tras robić asfaltem to do Trelleborga niech właduje min. 2,5 - 3,0 atmosfery. Robi wtedy dużo większy brzebieg. Śliska wcale nie jest, można w winlkle spokojnie się kłaść.
Co do wytrzymałości można być spokojnym. Zajeżdżamy już kolejny taki zestaw. Nowe kapcie założone w Moskwie, endurzenie po Kamczatce i BAM a potem tylko asfalt. Wymiana przodu zrobiona dopiero pod Kijowem, a na tyle przyjechaliśmy do domu. Kiedyś pisałem że ideałem jakości do ceny jest dla mnie E09 tył i właśnie Trelleborg przód. Tego trzymam się nadal.
Jakos mi ta opona przemawia do rozsądku ale w motoopony nie maja juz nic. Podobno importer sie poddał. Mógłbys podpowiedziec gzdie takie oponki mozna zakupic w miare rozsądnie? Kupno za granica to pomysł niespecjalnie fajny z uwagi na koszty przesyłki więc lepsza byłaby polska.
__________________
Transalp Błękitny Grom XL 600V
Moja galeria foto http://picasaweb.google.com/petrosbike
petrosbike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Najlepszy fan-klub moto pyntront Inne tematy 58 18.06.2014 19:55
Klub morsów i innych popaprańców felkowski Imprezy forum AT i zloty ogólne 2 06.03.2010 17:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.