Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 25.11.2009, 13:06   #1
m_schubert


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: warszawa
Posty: 34
Motocykl: trampek 97
m_schubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 5 godz 42 min 59 s
Domyślnie Ciuchy Ixs W W-wie Prawie Od Ręki

Witam wszystkich
chcę sie podzielić dobrą wiadomością. W warszawie w salonie Yamahy na Połczyńskiej bardzo sprawnie działa przedstawicielstwo IXS'a . Katalog produktów do wglądu w necie na www.ixs.com , jest tam kilka ubranek dla niezłych dla tramprarzy czy czarnuchów ( z gore lub niższą membraną - wypinaną - w zakładce all season) są jasne modele. Ja znalazłem dla siebie full jacket , w salonie nie mieli na stanie ale mają na bierząco wgląd w magazyn centralny i zamówili mi 2 rozmiary kurtki i spodnie ( tu sprawa była jasna- chudy dłygi więc L long). Zamówienie złozone w poniedziałek a w środę towar do odbioru. Obejrzane , przymierzone, kupione.
w salonie jest od ręki kurtka melbourne rozm xl kolor grey- black zobaczcie na stronie jak to wygląda ( to ta 2-ga która została po moich przymiarkach- sprzedawcy byli ok więc obiecałem że wspomnę o niej tu i ówdzie)
ciuchy raczej górnopółkowe ale za fajną kurtkę z gore płaci się 1800 ( mozliwe rabaty nie zdradzę za ilę kupiłem
polecam wszystkim, ciuszki rzecz gustu a obsługa 1-wsza klasa
m_schubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dakar to nam Panie z ręki je - czyli jak fachowo ryć gębą w piachu czosnek Polska 27 02.04.2010 17:41
Kufry, prawie jak aluminioki :) kajetan Wszystko dla Afryki 3 25.11.2008 22:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.