Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 31.01.2012, 00:58   #1
Zazigi
lamer miesiąca
 
Zazigi's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wa-wa
Posty: 683
Motocykl: RD07
Zazigi jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 21 min 8 s
Domyślnie Jak zarejestrować tuk-tuka?

Moi drodzy!

Nie wiem czy już zwariowałem czy to dopiero nastąpi, ale w związku z pewnymi planami których póki co za nic nie ujawnię i których być może nigdy nie uda mi się zrealizować zmuszony jestem zakupić motorikszę, którą potocznie nazywam tuk-tukiem. Najbardziej odpowiadają mi te Indyjskie produkcji Bajaja jak na obrazku poniżej. Znalazłem człowieka który może mi sprowadzić nówkę sztukę ale pojawił się problem rejestracji tego pojazdu. Ponoć nie posiadają homologacji na Europę i zupełnie nie wiem jaka jest procedura rejestracji w tym przypadku. Może ktoś wie jak wygląda procedura w miarę legalnej rejestracji w Polsce i jakie papiery muszę mieć i ew. jakie normy trzeba spełniać Czy muszą przejść jakiś szczegółowy przegląd? Może macie namiary na kogoś zajmującego się dopuszczaniem do ruchu z kim mógłbym porozmawiać w tej sprawie? Będę niezmiernie zobowiązany!! Z góry dzięki za pomoc!

PS. Co do norm spalin to są dostępne różne wersje silnika (2T, 2T CNG, 2T LPG, 4T, 4T CNG, 4T LPG, Diesel, GDI) i wydaje mi się, że przynajmniej niektóre powinny spełniać europejskie wymagania tylko jakie są te wymagania?

bajajre.jpg
__________________
Życie jest podróżą.
Zazigi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.