Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > NAT - Warsztat

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 30.04.2019, 11:12   #11
QrczaQ
 
QrczaQ's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Sexu i biznesu
Posty: 1,563
Motocykl: CRF1000, R80G/S PD, DR650SE
QrczaQ jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 3 min 52 s
Domyślnie

Jak sie jezdzi enduro w czarnej dupie to lepiej wiedziec jak sie wymienia detki i zrobic to samemu pare razy kolo domu. Ja np. robilem to wiele razy i nie bylo problemu. Ale Haidenhau K60 Scout na tyl w DR650 mnie powalil na kolana. Nawet w serwisie walczyli z tym z 30 minut. Nie chciala wejsc na rant za cholere... mydlo, 6 Bar, mlotkowanie i nic.

Zmienilem na TKC80 i jest normalna procedura.

W Europie to warto zaplacic pare zlotych jak sie da ale mam tez pare historii z tym zwiazane.

1. Francja piatek 15h58. Akurat zlapalem kapcia kolo otwartej wulkanizacji - taki szczesciarz. A tu monsieur mi mowi, ze o 16h00 zamykaja i zebym (wypierdalal) tzn. ze w poniedzialek o 8h00 moge przyjsc.

2. Szwajcaria. Zlapalem kapcia a po drodze jest wulkanizacja to sie stoczylem 300 metrow do nich. Ten sie zawzial, ze bedzie kolkowal jak bezdetkowa. A to KTM 990 i tak mi sie wydawalo, ze detke chyba ma ale nie bylem pewien. Nie dalo sie palantowi przetlumaczyc, bo fachowiec i co ja mam z nim dyskutowac. Zakolkowal... i o dziwo trzymalo powietrze - 75 CHF czing czing. Po drodze byl KTM to do nich zajechalem zapytac sie czy to ma detke czy nie. No ma. To se kupilem i zmienilem to kolkowanie detki. O dziwo do domu ciagle mialem powietrze - jakis cud czy co?
Pojechalem do tego wulkanizatora zeby mi kase oddal - bez sukcesu.

PS. Gdzies mam i jak znajde to wrzuce filmik jak IZI zmienia przednia detke w RD07. Tak z 3 minuty trwal ten film :-)
__________________
__
Golodupiec bez Afryki
QrczaQ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
ABC jazdy w terenie.. puszek Inne tematy 171 24.09.2014 00:01
Jazda w terenie Ziarko Inne tematy 6 23.09.2013 21:07
Przelewa paliwo w terenie SóHY Uklad paliwowy i wydechowy 12 19.08.2012 15:00


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.