Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 08.10.2008, 14:56   #4
Robertbed
Niewierny
 
Robertbed's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 154
Motocykl: RD07a
Przebieg: 32000
Robertbed jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 min 45 s
Domyślnie

U mnie dokladnie to samo jest, mialem cala ta konsolke jedna zapasowa od RD07 i tam jak naciskalem przelacznik to slychac bylo wyraznie takie cykniecie przelacznika, czyli tak jak powinno byc(chyba), postanowilem ze sobie po prostu zamienie, wiec podlaczylem i co sie okazalo, swiatla sie zmienialy ale kierunki nie dzialaly, slychac tylko bylo takie cykanie na przekazniku
, nie wiem czy to tylko jakies przypadek,ale doszedlem do wniosku ze nie sa zamienne rd07--rd07a,
Amen
PS:Wydaje mi sie tez ze przelacznik kierunkow tez chodzi deko za ciezko niz powinien, probowalem to rozbierac, smarowac, nic nie daje, moze ktos ma jakis patent na to, byloby milutko
__________________
to byly piekne dni.....
Robertbed jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przycisk uruchamiania rozrusznika barthez Układ elektryczny i zapłonowy 5 21.05.2009 10:30
Przycisk do kufra Givi, da się to kupić? szwedzkikucharz Wszystko dla Afryki 16 23.07.2008 21:35


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.