Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.09.2013, 20:39   #471
Zet Johny
 
Zet Johny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Limanowa
Posty: 1,586
Motocykl: RD07HRC+CRF1100L
Zet Johny jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 3 tygodni 3 dni 19 godz 25 min 59 s
Domyślnie

Szacun dla kierownika Matjasa i świetnej ekipy wspomagającej. Życzył bym sobie więcej takich imprez.
Co do muzycznej oprawy nie mam żadnych zastrzeżeń. Osobiście części piosenek nie słyszałem wcześniej (m. in. weselny klimat ) ale to było świetne i nie widziałem kogokolwiek kto miałby jakiś niewyraźny grymas na twarzy.
Było tak wesoło że czułem później mięśnie brzucha. Szacuję każdy z wieczorów na jakieś 300 brzuszków.
Zet Johny jest offline  
Stary 25.09.2013, 20:49   #472
Lupus
 
Lupus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Lupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
Domyślnie

Mój syn ma 16 lat i wszystko wie najlepiej. Cholera jak ja mu zazdroszczę. Potem to już same klęski. Pamiętam to wspaniałe życie pomiędzy aresztem i izbą W, rozmowy do świtu i dyskusje na temat "prawdziwej" wolności. Cóż, każdy dorasta jak potrafi najlepiej - znam takich paru dorosłych z którymi warto pogadać, chociażby dlatego żeby "prawidłowo" dorosnąć. A takich kilku było! Dzięki serdeczne Mati, i tobie Cynciu, i wam wszystkim, to dla mnie było święto.
__________________
...i zapytała mnie góra "dokąd tak pędzisz samotny wilku?"
"Szukam tego co najważniejsze" odpowiedziałem
"Dlaczego więc się tak spieszysz?"
Na to pytanie nie znalazłem odpowiedzi.
Lupus jest offline  
Stary 25.09.2013, 20:50   #473
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

miło było Cię poznać osobiście Zet.
balsamujesz Lupus! zapomłem oddać Ci z tego wszystkiego PPK a leżał w bagażniku


zapomnięte fanty do Parysa i JarkaO juz w drodze podobnie jak żółta pała.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 25.09.2013 o 20:54
matjas jest offline  
Stary 25.09.2013, 21:10   #474
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,846
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 4 tygodni 5 godz 12 min 9 s
Domyślnie

Majtasie, najezdzca germanski z zachodu dziekuje za ogarniecie imprezy i spontan jej wykonania. Miejscowa super, pogoda super, ludzie zajebisci, dzik smaczny. Gospodarze jak najbardziej pozytywni i nie bali sie wpuscic nas do domu. Pozatym pisze co nastepuje:

-Dzieki wszystkim co dali mi w ryj, dzielnie walczylem i ustalem na nogach, jednak nie daliscie rady
-Ravikingovi za prowadzenie offa z nawigacja wielkosci zabawki tamagoczi. Podobalo mi sie to bez napinki 50km na caly dzien. Jagnie tez dzieki ale ona to juz wie
-Tubylcom z busa przy ul. Samo Zlo za danie w ryja i nazwanie mnie germancem
-za zajebista muze z glosnikow DJa Blizniaka i piosenki na zamowienie. O ile wiem spalilo jakies koncowki mocy, wiec moc byla naprawde z nami. nie pamietam duzo ale jesteeees szaloonnnaaa, weselny kliiiimaaat, peknieeeeetaaa swiiiinia czy jakos tak.....
-za pogaduchy przy mineralnej wodzie dnia trzeciego bog zaplac AdzeWu i Gonzikowi. Juz wiem czemu korba. Nastepnym razem naucze Cie po slonsku heblac pieronnie i bedziesz umial juz 6ty jezyk
-AdzeWu i Cynciowi za rodzicielskie dbanie o nasze picie i karmienie. Inaczej bysmy padli
-Majtasowi jeszcze raz ze nie otwarl beczki z piwem w niedziele nad ranem. Mysle ze czerwona lampka swiecilaby do popoludnia.
-Bajraszowi tej Kanalii Tatarzynowi za fajka niejednego. I innym tym co nie pamietam a fajki sepilem niemilosiernie. Aaaaaaa AgaW. tez
-Kwintalowi za nalewke sosnowy las
-Jagnie za transport na lawecie i docieranie passata i za operierdol piatkowy
-Babie za ogien na scenie i slome z butow. Moja sloma nie czula sie samotna
- Prodiszowej Kanalii za zimnego sprajta o poranku i pogaduchy bunkrowe
-Pastorowi za nalewke i za psa ktorego czesto przytulalem
-Demolce i Carlosowi za nocne rozmowy wiadomo o czym
-Lupusowi za teoretyczny kurs plywania DRka w szybkiej mongolskiej rzece. Przeciwiczymy to kiedy w realu na Wisle.
-Zetjohny duzo pije
-I wszystkim innym za wszystko. Pamietam wasze twarze ale nie pamietam nikow ale doskonale wiem za co

Stwierdzam co nastepuje po pierwszym kontakcie w realu (to taki sklep):

*Lepi nie ma lysiny jak myslalem
*Szynszyll jest zajebiscie szynszylowaty, znaczy puchaty

Niewazne jaka muza, niewazne jaki off, niewazne chrapanie. Najlepsze w tym wszystkim bylo dla mnie spotkanie was.

buziaki
fazik

PS. w poniedzialek mialem pieczenie. Przyznac sie ktora z kanalii dodal mi tabasco do dzika
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.

Ostatnio edytowane przez fassi : 25.09.2013 o 21:13
fassi jest online  
Stary 25.09.2013, 21:40   #475
BABA
...a nu jaho...kultura musi być...
 
BABA's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: B(i)BI
Posty: 733
Motocykl: XT 600
Galeria: Zdjęcia
BABA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 20 godz 58 min 23 s
Domyślnie

dla mnie było zajebiste wszystko, czułam się prawie jak na podlasiu
Matjas czekam na kolejną imprezę z cyklu

a tu widać jak elegancki balet był

https://picasaweb.google.com/A.D.bab...eat=directlink
__________________




"..."ten kto latał żył dwa razy..raz na ziemi, raz w powietrzu"... "
BABA jest offline  
Stary 25.09.2013, 22:13   #476
ramoneza
 
ramoneza's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: gubin
Posty: 559
Motocykl: RD04
Przebieg: 70000
ramoneza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 11 godz 51 min 5 s
Domyślnie

Proponował bym zamknąć wątek.
Panie Kaczyński i Panie Macierewicz dośc waść ...starczy słodzenia i jątrzenia, karwasz twasz jak w pieprzonym sejmie:Thum bs_Down:
ramoneza jest offline  
Stary 26.09.2013, 14:00   #477
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Matyjasie,
należą Ci się pochwały za iwent itd. To oczywiste.
Rozumiem Ciebie doskonale, sam tam coś próbowałem organizować i strasznymi rygorami się otaczałem. Ta moja impreza jednak, powiedzmy to szczerze, była niby z gruntu niby zła i adresowana do wąskiego grona i więcej kasy cza było wybulić za wstęp, choć również non profi!
Posłuchaj. Piszę, jako bardzo życzliwy Ci człek.

A teraz powiedzmy, że w miejsce huberta.małego wpada na Twój zlot Niemiec przypadkiem... Przypadkiem z kolegami albo Czech...
Też mu powierz "wypiedalaj"? Nie! Gęba uśmiana i witamy!... Czy może się mylę?
I nie jest to Puszku "ściąganie paliwa".
Nie ma dla mnie w tym idei w Twoim zachowaniu promowanej tutaj, że... no sami wiecie.

Piszę to Szymbulansie Drogi nie po to, by Ci dojebać, bo mam swoje odpały...
Piszę Ci to po to, boś fajny chłop, ale się gubisz.
Kiedyś przy okazji "forumowych rozruchów" (związanych też z moją osobą) napisałeś, że chciałbyś, aby było tak jak na zachodnich forach... Miło, sympatycznie i uprzejmie...
Napisałem Ci wtedy, żebyś sobie otworzył forum zachodnie, miłe, symnpatyczne i jak należy.

Huberotwi.małemu f-cznie zabrakło tej "kultury waszej", ale pochyliłbym się nad tym co napisał, bo może to jest ten moment, kiedy pisanie Jagny i Fazika o wypadzie na niemiecki zlot, nie jest pianiem nad rozlanym mlekiem.
Naklejka zlotowa w kiblu... Trza mieć jednak trochę jaj w sobie, nie tylko negatywnych emocji.
Zanim nazwiecie huberta.małego chamem, spójrzta w siebie.

P.S.
Na mojej imprezie też zakwestionowano mi disco polo Że niby to, że kurwa tamto. O zmianę repertuaru prosiły mnie znane tutaj osoby. Z dzisiejszej perspektywy uważam, że to uwagi z dupy, choć szanowałem (i szanuję) ich stanowisko. Nie znaczy to jednak, że trzeba temu ulegać.
I nie proś nigdy Stary o zamknięcie wątku, bo nigdzie nie dostaniesz takiej szkoły.... Chyba, że chcesz "innym" zamknąć usta.

P.S.`
Misza,
wpadłbym do tego kamieniołomu czy gdzieś, ale nie mam motocykla. Ostatnio widzieliśmy się u Izydora. Ja się nie zmieniłem.

Ostatnio edytowane przez Elwood : 26.09.2013 o 14:03
 
Stary 26.09.2013, 14:11   #478
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Aaa...
Teraz można zamknąć wątek.
 
Stary 26.09.2013, 14:13   #479
Vertus72
 
Vertus72's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Łódź
Posty: 602
Motocykl: Ansfaltowy pedał
Vertus72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 10 godz 28 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
A teraz powiedzmy, że w miejsce huberta.małego wpada na Twój zlot Niemiec przypadkiem... Przypadkiem z kolegami albo Czech...
Też mu powierz "wypiedalaj"? Nie! Gęba uśmiana i witamy!... Czy może się mylę?
Pewnie jest tak jak piszesz, ale co innego gość w dom, przypadkiem, przejazdem itd., a co innego obywatel tego forum...., który czyta i wie jakie są założenia organizatora...... przynajmniej mi się tak zdaje i ja to tak odbieram.
A co do zamykania wątku to myślę, że nikt nie chce nikomu zamykać ust, ot takie zakończenie wojny afrykańsko afrykańskiej, bo nikomu nie jest potrzebne byśmy się tu dzielili na obozy i wzajemnie udowadniali swoje racje....

Ostatnio edytowane przez Vertus72 : 26.09.2013 o 14:15
Vertus72 jest offline  
Stary 26.09.2013, 14:19   #480
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Pewnie masz rację.
Powoli, sukcesywnie zbliżamy się do zachodniego modelu.
Kiedyś każdego u nas traktowano jako gościa w domu, teraz tylko tego, który za to zapłaci.
 
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Spotkanie u Ani Maćka Ashanti 4 02.07.2013 11:11
Wielka Sowa, Złoty Stok i inne ciekawe miejsca w Kotlinie Kłodzkiej skoczek82 Polska 10 14.09.2012 19:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.