Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Polska

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.10.2022, 22:08   #1
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 6 godz 54 min 15 s
Domyślnie

Dzięki, przeglądając zdjęcia właśnie uznałem że może warto ubrać je w formę mini relacji

Mazeniak - masz rację z tymi zdjęciami, ja wogóle miałem problemy żeby je załadować. Bo pierwotnie sztuka ok 13mb i mają po 50mpix. Taki jakiś dziwny telefon mam co takie robi. Byłem PEWIEN że imgur od razu je zmniejsza - u mnie na forum wyświetlają się zmniejszone. Próbowałem w aplikacji je zmniejszyć ale chyba się nie da lub coś się zawiesza. Na przyszłość - wszystkie zdjęcia zmniejszę przed załadowaniem do serwisu. Może jeszcze coś pokombinuję.

Co do Bieszczadów kiedyś i dziś. Moja perspektywa jest względnie krótka bo może 12-letnia, wcześniej jeździłem w Tatry. Nie jestem też wytrawnym piechurem schroniskowym a raczej zwykłym turystą który bardzo lubi chodzić po szlakach, niekoniecznie tylko tych najpopularniejszych.

Ale zawsze jest tak, że sentymenty robią swoje, zmiany i popularyzacja regionu ściąga wielu takich którzy niekoniecznie wiedzą po co tam się znaleźli.

Zatem, jeżdżę w Bieszczady, bo nadal są piękne i każdy wyciągnie z nich dla siebie to co zechce. Za 20 lat pewnie jeszcze wiele się zmieni i wtedy będzie się wspominało jak to na początku tych lat 20-tych było fajnie Choć owszem, marzyło by mi się zawitać w te okolice w wydaniu lat 80-tych czy 90-tych. Ale czas ma to do siebie że cofnąć się nie da.

magneto

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.10.2022, 09:57   #2
Navaja


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 928
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Navaja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 51 min 39 s
Domyślnie

Ja nie Zimny ale w Stuposianach skręcasz w prawo abo lewo - zależnie od kierunku, z którego przyjedziesz i dalej przez Muczne aż do Bukowca. Tam jest w większości asfalt, szuter pojawia się pod koniec. W Bukowcu odwrót tą samą drogą.
Navaja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.10.2022, 11:05   #3
Blacker
 
Blacker's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2021
Miasto: Mielec
Posty: 28
Motocykl: RD07 + XL1000V SD02
Blacker jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 23 godz 16 min 8 s
Domyślnie

Zimny dzięki za świetną relację i zdjęcia!!

Bywam często w Biesach (mieszkam w miarę nie daleko), zachwycają mnie od ponad 15 lat i zgadzam się z Tobą w 100%, od jakiegoś czasu mocno się zmieniły pod turystów.
Trochę brakuje mi tych Bieszczad sprzed lat, gdzie zimą to nawet pług zawracał na końcu Wetliny, a ty się morduj człowieku chcąc dalej dojechać 😁 ale z drugiej strony wszystko idzie do przodu i się zmienia - a czy nam się to będzie podobać czy nie... musimy przełknąć tą pigułę, ale za to widoki, zwłaszcza te oglądane z góry, o każdej porze roku rekompensują wszystko 🙂

Pozdrawiam!!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Blacker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.10.2022, 23:46   #4
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,396
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 9 godz 11 min 54 s
Domyślnie

Pięknie!!! , a ja myślałem, że o tej porze wszystkie BMW stoją po serwisach
Pogoda w tym roku sprzyja i oby tak dalej.

Masz może zapisane trasy? zwłaszcza odcinku szutrowe
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Iran późną jesienią trolik1 Przygotowania do wyjazdów 6 03.05.2021 20:51
Bieszczady emillioo Umawianie i propozycje wyjazdów 1 29.07.2020 07:06
Genewa~Dakar 2020 jesienią QrczaQ Umawianie i propozycje wyjazdów 1 27.04.2020 21:39
Bieszczadzki wypad przed jesienią Neo Polska 21 24.09.2018 21:34


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.