Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 24.11.2023, 14:12   #1
Navaja


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 928
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Navaja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 1 godz 8 min 9 s
Domyślnie Północna Hiszpania transport motocykla poszukiwany

Cześć,
szukam możliwości transportu motocykla do północnowschodniej Hiszpanii. Może być Barcelona, może być Gerona. Moze być i też południowa Francja od Tuluzy w dół. I oczywiście transport powrotny do Polski.

Czas: pierwsza połowa czerwca, lipca lub sierpnia. Ważne: na miejscu co najmniej 12 dni

Jest kilka firm, które mają w swojej ofercie destynację Pireneje ale oni wożą tylko na tydzień a dla mnie to trochę za mało. Potrzebuję na miejscu przynajmniej 12-14 dni pomiędzy odbiorem motocykla a jego zdaniem na powrót.

Mam namiary do gościa, który wozi i jest elastyczny co do terminów ale on musi mieć całą grupę, przynajmniej 6 czy 7 motocykli.

Stąd pytanie czy może ktoś zna kogoś albo jakiś ludzi, którzy mają już zaklepany transport w wyżej podanych terminach a mają jeszcze wolne miejsce na lawecie. Albo własnie zbierają chętnych w tym terminie i można by się dokoptować.

Ewentualnie może ktoś planuje jechać w te rejony w tych terminach busem albo osobówką z lawetą i ma wolne jedno miejsce a chciałby koszty obniżyć. Wszelkie sensowne sugestie mile widziane.

Wiem, trochę mi wstyd, że nie lecę tam na kołach ale mając 18 dni urlopu szkoda mi tracić mi 5 dni na dojazd i powrót. Stąd też poszukiwania opcji kupienia czasu.
Navaja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
2 wolne miejsca - Transport motocykli Hiszpania avente Umawianie i propozycje wyjazdów 1 06.07.2022 10:42
..UK->PL - poszukiwany ewentualny transport yeuop Inne tematy 21 15.04.2018 16:56
Sylwester - transport Hiszpania kajman Umawianie i propozycje wyjazdów 8 10.12.2010 13:25


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.