Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.04.2017, 23:03   #1
kjakub


Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Tychy
Posty: 38
Motocykl: RD07 + PD06
Przebieg: 77777,7
kjakub jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 17 godz 59 min 38 s
Domyślnie

Możesz być odmiennego zdania, ale ja osobiście rozważył bym przejechanie tego odcinka taką trasą: LINK
Moim zdaniem trasa przez Kubalonkę, Istebną i Koniaków oferuje fajniejsze widoczki niż Salmopol; a potem Szczyrk i dalej do Węgierskiej Górki to tak, byle przejechać - przynajmniej ja to tak odebrałem, bo w Szczyrku strasznie tłoczno: masa samochodów rowerzystów itp.
Na trasie Wisła Głębce - Kasperki masa motocyklistów, ale już odcinek Laliki - Rajcza bardzo fajnie, niemal zupełnie pusto i fajnie krajobrazowo.

Ostatnio edytowane przez kjakub : 24.04.2017 o 23:09 Powód: Literówki
kjakub jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.04.2017, 23:46   #2
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kjakub Zobacz post
Możesz być odmiennego zdania, ale ja osobiście rozważył bym przejechanie tego odcinka taką trasą: LINK (...)


Dodatkowo wybrałbym objechanie Tatr dołem, drogą 537 i 584 przez m.in. Tatrzańską Łomnicę i Podbańską. Kłoci się to trochę z tematem wątku ale moim zdaniem widokowo znacznie lepiej niż wariant oryginalny z pierwszego wpisu. Logicznie da się to spiąć z propozycją kjakuba i zanosi się od razu na uroczy przejazd
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Góry, góry i... góry, czyli jak w maju 2016 byłem na Korsyce. Pils Trochę dalej 20 28.08.2016 01:39
Polskie zakątki na świecie QrczaQ Przygotowania do wyjazdów 8 22.10.2014 22:11
Do góry do góry randal 76 Wszystko dla Afryki 26 26.01.2009 11:50


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.