Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 12.08.2010, 16:24   #1
adriej672


Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 3
Motocykl: RD03
adriej672 jest na dystyngowanej drodze
Online: 22 min 25 s
Domyślnie To jak,wyjde na ludzi??..

Witam szanowne grono!!

Co prawda to moj pierwszy post (no,moze poza powitalnia), ale nigdzie nie moglem znalezc podobnego tematu na forum. Zreszta dla wiekszosci z Was zapewne to zaden problem,ale..do rzeczy.
Otoz pol roku temu kupilem motocykl..marki i modelu chyba nie musze wymieniac Zaraz po kupnie wyjechalem za granice i dopiero po powrocie (kilka dni temu) moglem cieszyc sie pierwszymi jazdami Afrą..wlasnie, tylko czy mozna nazwac to radoscia? Ekscytacja miesza sie z ogromnym strachem i oczywistym brakiem umiejetnosci. Predkosci rzedu 80 km/h wydaja sie byc przekraczaniem granicy dzwieku, a wiatr i nierownosci nawierzchni sprawiaja wrazenie jakbym balansowal po linie. Z motocykla zsiadam mokry jak po prysznicu. I tak sobie zadaje pytanie...czy ja sie do tego nadaje? Moze to nie dla mnie?
Paradoksalnie uwielbiam motocykle, z ogromnym zainteresowaniem sledze relacje z podrozy, wiekszosci znajomym naprawialem motongi samemu nie posiadajac ani jednego. Afryka jest pierwsza, idealnie pasuje do mojego niewymiarowego cielska (ponad 2m i 115 kg), a te cale 100 km nakulane przez ostatnich pare dni bylo nieporownywalnie bardziej komfortowe anizeli te zrobione podczas kursu na kat.A, gdzie chocby zmiana biegu w tym malym motorku wiazala sie z nienaturalnym wyginaniem ciala.
Nie wiem,moze panikuje, przesadzam i za miesiac czy dwa i 1000 km wiecej na budziku bedzie nieco lepiej. Poki co, motocykl stoi w garazu a ja mam lekkie wahania czy zejsc na dol i trenowac dalej. Dlaczego o tym pisze?
Po pierwsze, czy to normalne,czy tez nie? Ktos mial podobnie?
Po drugie, naprawde duzo slyszy sie o wypadkach na moto, a niedawno zegnaliscie bardzo doswiadczonego motocykliste - podroznika. Na mnie osobiscie takie tragedie robia naprawde duze wrazenie i wzmagaja czujnosc..

Pozdrawiam!!
adriej672 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poszukuję ludzi z Gdańska i okolic motomax Inne tematy 4 08.02.2013 14:46


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.