Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.01.2011, 01:08   #51
plaku
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Panowie! wzajemnej adoracji tz.''tirowcy'' czy to prawda że czym mniejszy ''wypierd'' za ''fajerą'' to wiekszy kozak.......prosze powiedzcie mi,czy to nie BURACTWO wyprzedzać? przy 100kmh.Pytanko! ....macie rodziny? pewnie dzieci tirem nie wozicie a osobówką.... i co?. Miałem autem 2 wypadki wszystkie z winy pana ''waldka'' i jendrusia'' każdy z nich bohater w szoferce zero skruchy czy przeprosin . Szkoda gadać......! Jestescie najlepsi.....szacun!!!!
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2011, 10:40   #52
RAVkopytko
 
RAVkopytko's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kamieniec Wrocławski
Posty: 3,127
Motocykl: XT660Z-konik garbusek
Przebieg: Ł
RAVkopytko jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 20 godz 8 min 39 s
Domyślnie

napisze krótko:artykuł jest bez mała sprzed roku,odpuście sobie
RAVkopytko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2011, 13:57   #53
Cibor klv
 
Cibor klv's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok/Jaświły/BielskP
Posty: 1,892
Motocykl: LC 4
Cibor klv jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 13 godz 2 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał plaku Zobacz post
Panowie! wzajemnej adoracji tz.''tirowcy'' czy to prawda że czym mniejszy ''wypierd'' za ''fajerą'' to wiekszy kozak.......prosze powiedzcie mi,czy to nie BURACTWO wyprzedzać? przy 100kmh.Pytanko! ....macie rodziny? pewnie dzieci tirem nie wozicie a osobówką.... i co?. Miałem autem 2 wypadki wszystkie z winy pana ''waldka'' i jendrusia'' każdy z nich bohater w szoferce zero skruchy czy przeprosin . Szkoda gadać......! Jestescie najlepsi.....szacun!!!!
Znowu syndrom Pana Kamila.. wrzucanie wszystkich do jednego worka... pofolguj waść, zarówno w społeczności motocyklowej jaki i wśród kierowców ciężarówek znajdą się psie mózgi, akurat tak trafiłeś. Ale faktem jest to, że kierowcy osobówek często nie zdają sobie sprawy, że prowadzenie 1,5 tony a 40 ton to jest różnica i wymagają od takich kolosów takiego zachowania na drodze jakie cechuje małe auta osobowe, a tak się czasem nie da i tu czasem trzeba umieć ustąpić mimo, że przepis mówi inaczej, ale do tego czasem trzeba wyobraźni.
__________________

Cibor klv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2011, 14:30   #54
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 22 min 18 s
Domyślnie

Miałem różnych kierowców ciężarówek...I mądrych i mniej mądrych...spokojnych i nerwowych... To nie jest prosta praca...Sprzęt jest coraz bardziej awaryjny...To co proste i niezawodne zamieniane jest na skomplikowane by spełnić wymogi EURO4 czy 5.. Kierowca osobówki wciska się na centymetry i jest oburzony klaksonem czy swiatłami ... Sam jeżdżę busem bez abeesu i potrzebuję więcej miejsca na hamowanie niż nowa osobówka... Niestety kierowcom nie wystarcza wyobraźni by to zrozumieć.. A w takie warunki, pusta ciężarówka na drodze to masakra..Nie trzeba hamować by zgubić przyczepność..Wystarczy dodać lub ująć gazu zbyt gwałtownie..na przykład po zajechaniu drogi..
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2011, 15:21   #55
Jaro-Ino
 
Jaro-Ino's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Inowrocław
Posty: 896
Motocykl: RD07a
Jaro-Ino jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 34 min 59 s
Domyślnie

Takie artykuły mają pewną specyfike. Polega ona na tym, że prowokuje do rozmowy przez swoją kontrowesje, styl itp. Niestety prowokuje do niej tylko w gronie tych, którzy są tego świadomi. Czyli żaden taki artykuł nie trafia do tych, do których powinien.
Mój ojciec jeździ ciężarówką. Zdarza się, że klnie na tych "tirowców" z prawdziwego zdarzenia z maskotkami za szybą i w dybkach, którym się wydaje, że umieją jeździć i odwalają na drodze różne numery. Spójrzcie na siebie panowie. Zgodnie przyznajecie, że 20 motocyklistów jadących prawidłowo nikt nie zauważy, a jeden debil wyrabia nam opinie, a sami próbujecie robić tak samo z tirowcami. Hipokryzja? Bo chyba jak najbardziej.
Proponuje jeszcze się zastanowić nad kwestią miejsca na drodze. Polska jest tragiczna pod tym względem. Ilu z was wie, że na ciut węższych drogach, gdzie motocykl i osobówka jadą normalnie nawet tego nie zauważając ciężarówka ma od koła do krawędzi jezdni 5cm i tyle samo do linii środkowej na drodze. Jak 2 ciężarówki się mijają, to trzeba odbić i bujnąć kabiną, żeby się lusterkami minęły. Każdy kto narzeka na tirowców niech najpierw wsiądzie do kabiny i zobaczy cyrk w wykonaniu osobówek, a potem niech zacznie wyrabiać sobie zdanie o tirowcach. Wszędzie znajdują się debile i nieraz klne na wielu. Nieważne czy to motocyklista, puszkarz czy tirowiec. Ale tak samo staram się zrozumieć, że czasem inaczej sie nie da i tu nie tylko kultura jazdy ma znaczenie.
Jaro-Ino jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2011, 18:06   #56
chudy


Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Nysa
Posty: 32
Motocykl: RD07a
chudy jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 14 godz 2 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał plaku Zobacz post
Panowie! wzajemnej adoracji tz.''tirowcy'' czy to prawda że czym mniejszy ''wypierd'' za ''fajerą'' to wiekszy kozak.......prosze powiedzcie mi,czy to nie BURACTWO wyprzedzać? przy 100kmh.Pytanko! ....macie rodziny? pewnie dzieci tirem nie wozicie a osobówką.... i co?. Miałem autem 2 wypadki wszystkie z winy pana ''waldka'' i jendrusia'' każdy z nich bohater w szoferce zero skruchy czy przeprosin . Szkoda gadać......! Jestescie najlepsi.....szacun!!!!
Muszę dodać coś od siebie bo jak czytam takie wypociny to mi się flaki przewracają...Tak sobie myślę,że najwięcej do powiedzenia mają ci co ciężarówki w życiu nie dotkneli.Moim skromnym zdaniem ktoś kto nawet nie siedział w ciężarówce jako pasażer,a już nawet nie mówie o prowadzeniu i nie przekonał się na własnej skórze jak to jest i ile z takiej kabiny widać itd. to wogóle nie powinien zabierać głosu!!!Puszek wie o co mi chodzi np."Kierowca osobówki wciska się na centymetry i jest oburzony klaksonem czy swiatłami ... "a jeszcze jak zrobi to na podjeździe i wyhamuje 40 ton do 30km/h nie zdaje sobie pewnie sprawy,że ta ciężarówka do końca wzniesienia już nie przyspieszy!Kto jest wtedy BURAKIEM?! Kierowca osobówki co wcisną gaz i pojechał czy kierowca ciężarówki a może ci wszyscy co się teraz muszą za nim wlec i go przeklinają...
Najgorsi są chyba ci którzy myślą że odrobina życzliwości i zrozumienia mogła by ich zabić...

Szerokości Plaku
__________________
chudy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2011, 18:49   #57
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,939
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 23 godz 8 min 53 s
Domyślnie

W zimie na topie są tiry , wiosną zaczynają być motocykliści , jesienią traktory , a cały rok na topie jest sranie po iglakach .
Zdrowia w Nowym Roku i szerokości dla Wszystkich .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2011, 21:26   #58
Dunia
 
Dunia's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Reykjavik
Posty: 685
Motocykl: tyż Honda ale mała siostra królowej
Przebieg: jest
Dunia jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 3 godz 35 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Raviking Zobacz post
napisze krótko:artykuł jest bez mała sprzed roku,odpuście sobie
Nie ważne, że arytkuł jest przed roku-moim zdaniem ten wątek rozwinął się w jeden z ważniejszych na tym forum. Wszyscy użytkownicy dróg mają swoje racje i specyfikę jazdy w zależności od tego,czym się poruszają. Prawda jest taka, ze tylko zdrowy rozsądek i TOLERANCJA dla innych może gwarantować większe bezpieczeństwo a generalizowanie i ustawianie hierarchii kto głupszy na drodze prowadzi donikąd.
Dunia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Petycja do Pana HOndy!!!!!!!!! Boski-Kolasek Inne tematy 33 16.11.2010 00:17
artykul w Prime o afrykanckiej braci - brawo bukowski Inne tematy 22 29.06.2010 10:37
ciekawy komplet Big_Brother Archiwum 0 06.05.2009 16:41


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.