Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Hobby Forumowicza

Hobby Forumowicza Lubisz misie, kwiatki czy też inne dewiacje - to forum jest po to, abyś mógł się podzielić swoim hobby

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 26.02.2023, 13:05   #15
graphia
 
graphia's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gdynia teraz
Posty: 3,425
Motocykl: kryzys.
Przebieg: 48 lat
Galeria: Zdjęcia
graphia jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 10 godz 19 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Dziwi mnie że ktoś mógł się poczuć urażony żartem o wodzie z kibla a szczególnie twardziel co kręci kolarką tysiące kilometrów rocznie.
Powtarzam dziwie się a nie że z kogoś szydzę.
Natomiast frustrację, którą mi przypiasałeś pozostawię bez komentarza. Życzę Ci abyś miał tyle czasu co ja na jazdę rowerem, która sprawia Ci największą frajdę kiedy tylko tego zapragniesz. I wybacz nie było moim celem nikogo obrażać.
Ale nie przekonasz mnie ani Ty, ani nikt inny że jazda szosowym rowerem po błocie może sprawiać przyjemność .
Są różne przypadki.
Ja np w związku z operacją którą przeszedłem kilka lat temu i ponownym pojawieniem się zalążków przykurczu Dupuytrena (a na pewno spore zmiany w tym obrębie dłoni) nie mogę już komfortowo trzymać rąk na prostej kierownicy - a z powodzeniem trzymam bez bólu kierownicę typu baranek. I w związku z tym następny rower będzie poskładany na ramie która przyjmie opony 2.0 a może nawet i szerzej... i oczywiście będzie to rower z barankiem. Pomiędzy gravelem a MTB jest jeszcze rower typu Monstercross
graphia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
CRF1100 - rozszyfrujmy funkcje: G, offroad, gravel MateuszPL Forumowy Mechanik 8 12.04.2023 06:23
Szybki zakup GPS ArtiZet Zastosowanie praktyczne 16 13.11.2013 11:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.