Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy > Pomagamy - za free

Pomagamy - za free Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Zapraszamy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 08.02.2013, 17:12   #10
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

już widze jaki to przybierze za trzy strony obrót - zróbmy zatem ściepę i będzie po temacie. pomożemy i unikniemy wałkowania tematu a'la alkomat, z którego nic dobrego nie wyszło.
gdyby w kontekście pomocy dzieciakom /gdziekolwiek by to nie było/ również zrobiłby się taki kwas na forum zastanowiłbym się poważnie nad wystąpieniem z jego szeregów.
do kilku z Was, których lubię mam maile i mogę z nich korzystać bez konieczności bycia tutaj.

ad rem: ze swojej strony mogę już dzisiaj zadeklarować kwotę ... powiedzmy 100PLN dla przytuliska Godawy.

nie wiem czy nie palnę głupoty, ale chciałbym wiedzieć co tam można kupić za tę 'stówę' - ile kilo ryżu, czy zeszytów czy czegokolwiek innego. jeśli są tam takie potrzeby jak Ola pisała to po prostu chcę wiedzieć na ile faktycznie pomagam. mimo, że nie jestem krezusem i mam wiele uzasadnionych potrzeb tutaj, może to skłoniłoby mnie do zastanowienia się czy nie mogę pomóc jakoś ... bardziej?

przypomina mi to również Sambora opis życia dzieciaków w korytarzu Wakhańskim. . . oj tam jest strasznie. i nie ma misjonarzy. takie miejsce, o którym Bóg zapomniał a diabeł wiedzieć nie chce...

kiedy będzie wiadomo kiedy i do kogo wysłać pieniądze jestem w gotowości.

matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 08.02.2013 o 17:14
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.