Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20.09.2023, 11:20   #1
ArtiZet
 
ArtiZet's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: akalicy stolicy
Posty: 3,255
Motocykl: była 7-ka, jest 3-ka
Przebieg: 90+
ArtiZet jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 22 godz 9 min 55 s
Domyślnie

Jak pisałem mam kominek z DGP z turbiną ale może on działać także bez prądu tzn. grzeje wtedy salon szybą a w turbinie na poddaszu jest specjalny termostat, który jakby temperatura urosła za duzo a nie ma prądu uchyla klapę i gorące powietrze ucieka na nieogrzewany strych.
P.S. zrobił by go ponownie budując dom ale...jak wprowadzą zakaz palenia kominkami z możliwością egzekwowania tego to i tak cała ta instalacja będzie tylko ozdobą.
ArtiZet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.09.2023, 08:40   #2
Mazurkas007
Słońce do 31.10.23
 
Mazurkas007's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Podlasie/Tajlandia
Posty: 400
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 27000
Mazurkas007 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 14 godz 49 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArtiZet Zobacz post
Jak pisałem mam kominek z DGP z turbiną ale może on działać także bez prądu tzn. grzeje wtedy salon szybą a w turbinie na poddaszu jest specjalny termostat, który jakby temperatura urosła za duzo a nie ma prądu uchyla klapę i gorące powietrze ucieka na nieogrzewany strych.
P.S. zrobił by go ponownie budując dom ale...jak wprowadzą zakaz palenia kominkami z możliwością egzekwowania tego to i tak cała ta instalacja będzie tylko ozdobą.
Nikt ci nie może zabronić ogrzewać domu w dowolny sposób, gdy nie ma prądu na przykład.
Więc masz prawo mieć na czarną godzinę i regularnie używać, dla testów, dla utrzymania w sprawności.
Mazurkas007 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kominek Hajduk Volcano- padło łożysko ArtiZet Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu 10 31.05.2022 14:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.