Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.03.2010, 23:50   #51
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 1 godz 8 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał RaY Zobacz post
ps. podane daty sugerują, że chcecie startować we czwartek, chyba że mam zepsuty kalendarz...
Dobrze że zwróciłeś uwagę. Myślałem o maju a weekendy wziąłem z marcowej strony kalendarium. Oczywiście chodziło mi o weekendy 8-9, 15-16, 22-23, a nawet 29-30 maja.
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2010, 12:21   #52
RAFWRO
 
RAFWRO's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: WROCŁAW
Posty: 655
Motocykl: RD07
RAFWRO jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 2 godz 10 min 10 s
Domyślnie

Maj- świetna sprawa, nie chcę wychodzić przed szanownych orgaznizatorów ale może strzelmy w środek -
15-16 maja.
Komu pasuje?
RAFWRO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2010, 12:33   #53
RaY
ADV
 
RaY's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Lubuskie
Posty: 11
Motocykl: F650GS
RaY jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał RAFWRO Zobacz post
15-16 maja.
Komu pasuje?
Mi pasuje
__________________
Prawdziwi podróżnicy to Ci tylko, którzy wyruszają aby wyruszyć...
RaY jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2010, 13:56   #54
yonec
Trampkarz
 
yonec's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Tychy - Wawa
Posty: 578
Motocykl: nie AT a TA
yonec jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 dzień 11 godz 46 min 28 s
Domyślnie

Jak dla mnie to ten 15-16 to idealnie jak narazie
__________________
"Tam, gdzie jest asfalt, nie ma nic ciekawego, a gdzie jest coś ciekawego, tam nie ma asfaltu."
yonec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2010, 13:59   #55
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,013
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 59 min 5 s
Domyślnie

ja nie wiem może tez
negocjacje muszę zacząć i pańszczyznę w domu odrabiać może się uda
__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2010, 14:55   #56
RAFWRO
 
RAFWRO's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: WROCŁAW
Posty: 655
Motocykl: RD07
RAFWRO jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 2 godz 10 min 10 s
Domyślnie

Dobry Chłop z Ciebie, nie to co ja...
- z odpowiednim wyprzedzeniem maluję na czerwono kółka w ściennym kalendarzu i rura.
- lepiej zaczynaj odrabiać.

Cytat:
Napisał puntek Zobacz post
ja nie wiem może tez
negocjacje muszę zacząć i pańszczyznę w domu odrabiać może się uda
RAFWRO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2010, 15:00   #57
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 1 godz 8 min 52 s
Domyślnie

Mam jeszcze jednego pomysła. Można to spotkanie jeszcze urozmaicić. Oczywiście pod warunkiem że będzie zapotrzebowanie. Otóż w okolicach MRU a konkretnie koło Międzyrzecza jest całkiem fajne jeziorko. Tak się złożyło że jestem instruktorem nurkowania (dawno nie szkoliłem ale certyfikat jest i owszem) a mój uczeń, obecnie także instruktor, ma szkołę nurkową i sporo sprzętu. Jeśli przesunąć by to wszystko na czerwiec, to oprócz zwiedzania MRU, ewentualnej strzelczanki paintbalowej, można by trochę chętnych zabrać na spacerek pod wodę. Nie mówię tu o głębokim nurkowaniu. Ale delikatny "truchcik" na kilku metrach, pooglądanie roślinności podwodnej, posmyranie rybki pod ogonem itd. Tak sobie myślę 10 - 15 minut dla nienurkujących byłoby w sam raz. Oczywiscie przed zejsciem pod wodę, zrobilibyśmy expresowe przeszkolenie, aby nie zrobic sobie kuku. Ja wziałbym kogokolwiek za poklepanie po ramieniu. Kolesiowi trzeba by zapewne zapłacić. Ile? Sądze że będzie to symboliczna suma (zużyte powietrze, dojazd, wypozyczenie sprzętu itd). Jak bedzie zapotrzebowanie to się go spytam i powiem ile konkretnie na osobę to wyniesie. Tak więc jeśli znajdą się chętni na nurkowanie i spotkanie przesunęlibyśmy z maja na czerwiec (chodzi o temperaturę wody) to piszcie.
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2010, 15:10   #58
RAFWRO
 
RAFWRO's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: WROCŁAW
Posty: 655
Motocykl: RD07
RAFWRO jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 2 godz 10 min 10 s
Domyślnie

Ja się uczepiłem tego maja...szkoda przekładać na czerwiec. Może to też to, że już nie mogę się doczekać wyjazdu.
Poza tym nurkowanie w piankach (jak sądzę) więc 10-15 minut w maju, też nie pogoni jaj zbyt głęboko w jamę brzuszną...ale to Ty jesteś specjalistą.
Raf

Cytat:
Napisał diverek Zobacz post
Mam jeszcze jednego pomysła. Można to spotkanie jeszcze urozmaicić. Oczywiście pod warunkiem że będzie zapotrzebowanie. Otóż w okolicach MRU a konkretnie koło Międzyrzecza jest całkiem fajne jeziorko. Tak się złożyło że jestem instruktorem nurkowania (dawno nie szkoliłem ale certyfikat jest i owszem) a mój uczeń, obecnie także instruktor, ma szkołę nurkową i sporo sprzętu. Jeśli przesunąć by to wszystko na czerwiec, to oprócz zwiedzania MRU, ewentualnej strzelczanki paintbalowej, można by trochę chętnych zabrać na spacerek pod wodę. Nie mówię tu o głębokim nurkowaniu. Ale delikatny "truchcik" na kilku metrach, pooglądanie roślinności podwodnej, posmyranie rybki pod ogonem itd. Tak sobie myślę 10 - 15 minut dla nienurkujących byłoby w sam raz. Oczywiscie przed zejsciem pod wodę, zrobilibyśmy expresowe przeszkolenie, aby nie zrobic sobie kuku. Ja wziałbym kogokolwiek za poklepanie po ramieniu. Kolesiowi trzeba by zapewne zapłacić. Ile? Sądze że będzie to symboliczna suma (zużyte powietrze, dojazd, wypozyczenie sprzętu itd). Jak bedzie zapotrzebowanie to się go spytam i powiem ile konkretnie na osobę to wyniesie. Tak więc jeśli znajdą się chętni na nurkowanie i spotkanie przesunęlibyśmy z maja na czerwiec (chodzi o temperaturę wody) to piszcie.
RAFWRO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2010, 15:40   #59
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 1 godz 8 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał RAFWRO Zobacz post
Ja się uczepiłem tego maja...szkoda przekładać na czerwiec. Może to też to, że już nie mogę się doczekać wyjazdu.
Poza tym nurkowanie w piankach (jak sądzę) więc 10-15 minut w maju, też nie pogoni jaj zbyt głęboko w jamę brzuszną...ale to Ty jesteś specjalistą.
Raf
Ten koleś z nr 503 już mnie wnerwia. Właśnie mi wcięło sporo napisanego tekstu i muszę pisać od nowa.

W kombinezonie piankowym można nurkować w maju, czerwcu czy nawet styczniu. Osobiście nurkowałem pod lodem w piance i dało się tam około 30 minut wytrzymać. Ale po tym nurkowaniu nawet naga miss świata musiałaby się sporo napracować aby doprowadzić sprzęt do stanu używalności. Ale zakładając że jednak zapotrzebowanie na danie nura się pojawi, sugeruje czerwiec nie dla jakiegos swojego widzimisię. Robię to dlatego że wówczas jest dużo większe prawdopodobieństwo że Ci, którzy będą oczekiwać na swoja kolejkę, a i Ci, którzy tylko dopingują, będą mogli się na plaży poopalać i popluskać na powierzchni. Oczywiście to tylko propozycja i do zrealizowania jeśli pojawią się chętni. Jeśli zapotrzebowania nie będzie zjeżdżamy się w maju i tyle.
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2010, 17:17   #60
torak
 
torak's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 959
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: rośnie
torak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 15 godz 31 min 46 s
Domyślnie

Ojjj, ja bym b. chętnie popodglądał roślinki choć nigdy tego nie robiłem.
torak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.