Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30.11.2015, 13:01   #3651
Grzechu2012
 
Grzechu2012's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Łomżewo
Posty: 908
Motocykl: AT-NAT
Przebieg: 80000
Grzechu2012 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 9 godz 45 min 37 s
Domyślnie

jak za 30 złociszy mam mieć honda genuine, oryginał 12v gniazdo to nie mam obawień i biere w ciemno
Grzechu2012 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.11.2015, 13:11   #3652
radiolog
 
radiolog's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,113
Przebieg: 30 000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 3 dni 11 godz 33 min 44 s
Domyślnie

Może zrobią jak w innych modelach hondy,że będzie nozna zmiana biegów,z dct, chyba coś takiego można było zamówić w crossstourerze
radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.11.2015, 13:15   #3653
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,862
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 16 godz 34 min 38 s
Domyślnie

Jest taka opcja DTC pedal zifter 320funtów...
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.11.2015, 13:21   #3654
Arkan
 
Arkan's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 273
Motocykl: XT660Z, HSQ701
Arkan jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 22 min 18 s
Domyślnie

320 funtów? To taniocha Za tyle to sobie mogę kupić dobrą używkę kompletny silnik do mojej tenerki
__________________
"Lepszy kloc z pannami, niż legenda z kompleksami " - Louis
Arkan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.11.2015, 15:04   #3655
radekw
 
radekw's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: Kraków
Posty: 180
Motocykl: CRF1000D
Galeria: Zdjęcia
radekw jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 15 godz 39 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zipo Zobacz post
@Grzechu2012
A co bys chcial za darmo?
Ta honda musi wykarmic mase ludzi.i to jest mniej wiecej jak 30zloty w PL. w relacji do sily nabywczej papierka .
50funta za montarz,legalizacja,litle stamp in your service book..to prawie jak darmocha
pozdrawiam
Na papierkach wyraźnie stoi, że ceny nie zawierają robocizny. Mam nadzieję, że w Polsce będą przeliczniki z euro, a nie z funta i że na kontynencie będzie chociaż minimalnie taniej
radekw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.11.2015, 15:47   #3656
zipo
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał radekw Zobacz post
Na papierkach wyraźnie stoi, że ceny nie zawierają robocizny. Mam nadzieję, że w Polsce będą przeliczniki z euro, a nie z funta i że na kontynencie będzie chociaż minimalnie taniej
Celna uwaga.
W rzeczywistosci jesli idziesz kupic nowy sprzet i zachowujesz sie jak wymagajacy klient,to montarz jest gratis.Trzeba troche nad tym popracowac ale warto byc upartym
A jak kladziesz siano na stol,to rura sprzedawcy mieknie szybko..
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.11.2015, 17:02   #3657
borys609
 
borys609's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: podwrocławskie zadupie
Posty: 835
Motocykl: '12 LC4 690 Enduro R
borys609 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 21 godz 32 min 45 s
Domyślnie

Byłem dzisiaj w salonie pooglądać nową Afrykę i pomachać manetką...
Fajnie silnik chodzi, trochę jak stara Afryka, bardzo przyjemnie. Tłumik paskudny ale dźwięki wydaje bardzo fajne. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą, wysokość siodła mi pasowała, fajne ugięcie kolan. Tutaj też trochę jak w starej Afri, która pod tym względem jest jakimś tam wzorem ergonomii.
Zegary podobno czytelne w słońcu (muszę wierzyć na słowo), mimo kosmicznego wyglądu nie są w mojej ocenie jakieś nachalne i pasują do całości.
Gruba, solidna kierownica, za owiewką pałąk do mocowania GPS-a (w wersji limitowanej będzie tam tripmaster) i hektary uginającego się pod naciskiem dłoni plastiku . Połówki chłodnicy w zasadzie niczym nie są osłonięte (nie licząc tych filigranowych, plastikowych boczków owiewki z równie filigranowym stelażem. Nie wiem jak to się będzie spisywało przy pierwszej lepszej glebie na kamieniach, ale wydaje mi się, że producenci gmoli do nowej Afryki będą mieli na swoje produkty duży zbyt .
Prześwit pod przednim błotnikiem i po jego bokach jest minimalny (zwłaszcza po bokach), a to nie wróży długiego dystansu przejechanego w lepkim błocie.
Ogólnie wygląda na bardzo przyjemny, turystyczny motocykl z potencjałem.
W teren, ponownie w mojej i tylko mojej ocenie (jeśli ktoś uważa inaczej to ma do tego święte prawo), w takiej opcji jaka była w salonie to się nie nadaje, a przynajmniej nie tak jak LC8 950/990.
Aż się boję pisać dlaczego, bo zaraz tu na mnie psy powieszą, Rambo nazwie mnie trollem, a Bass każe sp...lać.

Czy bym kupił? Oczywiście!
Nie kupię, bo Żona uważa, że można lepiej spożytkować te drobne 50-parę kawałków .
borys609 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.11.2015, 17:08   #3658
zbys
 
zbys's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Podkarpacie/
Posty: 274
Motocykl: RD03
Przebieg: 89500
zbys jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 15 godz 41 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał borys609 Zobacz post
Byłem dzisiaj w salonie pooglądać nową Afrykę i pomachać manetką...
Fajnie silnik chodzi, trochę jak stara Afryka, bardzo przyjemnie. Tłumik paskudny ale dźwięki wydaje bardzo fajne. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą, wysokość siodła mi pasowała, fajne ugięcie kolan. Tutaj też trochę jak w starej Afri, która pod tym względem jest jakimś tam wzorem ergonomii.
Zegary podobno czytelne w słońcu (muszę wierzyć na słowo), mimo kosmicznego wyglądu nie są w mojej ocenie jakieś nachalne i pasują do całości.
Gruba, solidna kierownica, za owiewką pałąk do mocowania GPS-a (w wersji limitowanej będzie tam tripmaster) i hektary uginającego się pod naciskiem dłoni plastiku . Połówki chłodnicy w zasadzie niczym nie są osłonięte (nie licząc tych filigranowych, plastikowych boczków owiewki z równie filigranowym stelażem. Nie wiem jak to się będzie spisywało przy pierwszej lepszej glebie na kamieniach, ale wydaje mi się, że producenci gmoli do nowej Afryki będą mieli na swoje produkty duży zbyt .
Prześwit pod przednim błotnikiem i po jego bokach jest minimalny (zwłaszcza po bokach), a to nie wróży długiego dystansu przejechanego w lepkim błocie.
Ogólnie wygląda na bardzo przyjemny, turystyczny motocykl z potencjałem.

W teren, ponownie w mojej i tylko mojej ocenie (jeśli ktoś uważa inaczej to ma do tego święte prawo), w takiej opcji jaka była w salonie to się nie nadaje, a przynajmniej nie tak jak LC8 950/990.
Aż się boję pisać dlaczego, bo zaraz tu na mnie psy powieszą, Rambo nazwie mnie trollem, a Bass każe sp...lać.

Czy bym kupił? Oczywiście!
Nie kupię, bo Żona uważa, że można lepiej spożytkować te drobne 50-parę kawałków .
Zgadzam się w 90% ino ze ja bym nie kupił.....
zbys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.11.2015, 17:17   #3659
radiolog
 
radiolog's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,113
Przebieg: 30 000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 3 dni 11 godz 33 min 44 s
Domyślnie

A ja dzisiaj jechałem swoim 1200 gs i mi AT przeszła hehe, ale jest fajnie, że u ATmaniaków wywołuje takie pozytywne uczucia i euforie, należało sie Wam po tylu latach obietnic,że będzie następczyni. Bardzo chętnie się nią przejadę na wiosne
radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.11.2015, 17:45   #3660
sagattic
 
sagattic's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 401
Motocykl: RD03
Przebieg: za mało
Galeria: Zdjęcia
sagattic jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 1 dzień 15 godz 11 min 5 s
Domyślnie

borys609 -
"Fajnie silnik chodzi, trochę jak stara Afryka, bardzo przyjemnie." masz pierwsze piwo
"
Bardzo wygodna pozycja za kierownicą, wysokość siodła mi pasowała, fajne ugięcie kolan. Tutaj też trochę jak w starej Afri, która pod tym względem jest jakimś tam wzorem ergonomii." drugie
"Czy bym kupił? Oczywiście!" trzecie
Chłopie, weź Ty zacznij z powrotem najeżdżać na nową AT bo się browarami nie wypłacę
Dodatkowo z Warszawy do Wrocławia daleko, a co dopiero na "podwrocławskie zadupie"
A tak na serio, to przestań chwalić nową AT, Ty GS-siarzu przebrzydły, bo będę musiał się do Ciebie przejechać i wiesz...
__________________
pozdrawiam,
Marcin
sagattic jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
prawdopodobnie nowa VFR i jej nowa skrzynia rambo Inne tematy 12 19.09.2009 15:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.