Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.07.2011, 21:47   #181
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Joseph Zobacz post
Na imię mam Rafał, a na forach występuje jako Joseph. Nie wiem, kto to jest Józek, ale zakładam, że zwracasz się w tym momencie do mnie.

W takim razie chciałbym Cię poinformować, że nie życzę sobie nazywania moich słów "pierdoleniem". Oczywiście jeżeli Ty określasz SWOJE wywody w ten sposób, Twoja wolna wola. Natomiast ja zwracam się do Ciebie z szacunkiem i tego samego oczekuję w zamian.
I Ciebie też przepraszam Józek. Zwracam się dokładnie do Ciebie Rafał.
Kolejny genialny przykład, kiedy słowo dzieli ludzi, a tak naprawdę nic nie znaczy.
To, że piszę Józek, oznacza z mojej strony ni mniej, ni więcej, NAJWIĘKSZY wyraz szacunku wobec Twojej osoby. Taki mój klucz i go nie zmienię.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 21:47   #182
fxrider
Niepoprawny ideologicznie - XTZ/GS/LC4 ;)


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Józefów
Posty: 669
Motocykl: R1100GS, LC4
fxrider jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 17 godz 57 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
Znaczy jakiej akcji wytłumacz? Bo jest nadzieja, że i inni zrozumieją moje przesłanie, ale mi za bardzo nie wychodzi.
Po kilku Twoich ostatnich postach widać, że koniecznie chcesz chcesz "uprawomocnić" swój punkt widzenia dosyć wybiórczo podchodząc do faktów. No ale wierzę, że masz do tego podstawy:
Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
Osobiście jestem 100% pewien
Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
A dalej:
W biznesie rozliczają z wyników, a nie z pierdolenia.
Dokładnie tak - rynek zweryfikuje. Kilka postów wyżej Baza dał znać o jednej ze składowych owego wyniku.

Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
W temacie. Formułuję to, co myślę i nie zabraniam nikomu przecież prezentowac jego stanowiska.
Ja też - my tylko sobie komentujemy. Ale róbmy to na poziomie, proszę, bo nie chciałbym mieć okazji do kolejnego zestawienia cytatów w stylu tego powyżej - mi też niefajnie z tym, ale sam się prosiłeś.


Cytat:
Ładnie rozliczyłeś chwilę słabości Ignatowicza, to łaskawie rozlicz redaktora naczelnego, który spierdolił z podórka bez słowa wyjaśnienia.
Ok, zaraz dostaniesz PW, bo niestety publicznie nie bardzo mogę.

pozdrawiam, Adam
__________________
lc4.pl - nowa strona pomarańczy
fxrider jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 21:53   #183
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Jeżeli poziom zaniża słowo pierdolenie, to zamieniam na "trzaskanie dziobem".
Ale wybacz. Najbardziej nie znoszę "poufnych wyjaśnień". Nie po to trzaskam dziobem.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 21:55   #184
graphia
 
graphia's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gdynia teraz
Posty: 3,426
Motocykl: kryzys.
Przebieg: 48 lat
Galeria: Zdjęcia
graphia jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 12 godz 19 min 0
Domyślnie

Najlepsze jest to, że rozmawiacie sobie o powiedzmy przypadku i historii w której jakby główną role grają dwie osoby z których jedna jest nieobecna Niegrzeczność z Waszej strony
graphia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 21:57   #185
Baza
Stary wyjadacz
 
Baza's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 882
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Baza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 7 godz 50 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
P.S.
I co Baza, teraz się obrazisz i nie będziesz więcej czytał moich tekstów?
Przeca to taka sama sytuacja, jak z MV
Luz.Twoich artykułów nie da się nie czytać.Za bardzo przykuwają uwagę i są za dobre żeby je ominąć.Chodzi tylko o wzajemny szacunek bo przecież to nie jest temat do walki między tobą a mną i nie my sobie wrzucamy więc tym bardziej atak był lekko niezrozumiały. Chciałem tylko to wyjaśnić.Ale moje zdanie o Mv niestety podtrzymuję.

Ostatnio edytowane przez Baza : 29.07.2011 o 22:09
Baza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 22:01   #186
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał graphia Zobacz post
Najlepsze jest to, że rozmawiacie sobie o powiedzmy przypadku i historii w której jakby główną role grają dwie osoby z których jedna jest nieobecna Niegrzeczność z Waszej strony
NIE!
Ja piszę tylko i wyłącznie w obronie Ignatowicza, jako jednego z przypadków, bo sam dobrze wiem, jak się ludzi gnoi dla zasady (i to nie ma nic wspólnego z Samborem!) i to tylko za jedno zdanie!
A tu chwila moment by się taki sąd odbył.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 22:06   #187
graphia
 
graphia's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gdynia teraz
Posty: 3,426
Motocykl: kryzys.
Przebieg: 48 lat
Galeria: Zdjęcia
graphia jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 12 godz 19 min 0
Domyślnie

Poczekajmy na Sambora. Jestem ciekaw jego poglądu na ten temat. Ignatowicz udziela się w tym wątku więc niech się sam broni (chyba że potrzebuje adwokata )
graphia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 22:18   #188
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Udziela... mocno powiedziane.
Byłem nieraz w jego roli dzisiejszej. Bronię pewnej zasady.
To nie są czasy, kiedy wyslałeś list, jak ja siostrze w 86-tym i wyjechałem w pizdu na 2 m-ce w środku roku szkolnego...
Prześledź aktywność Sambora na fejsbóku.

Ok. Natrzaskałem się i spadam.

P.S.
Pastoru, odzież kuchenki w zajebistym stane, łącznie z zapałkami. Zabieram na wycieczkę cały zestaw na zapas. Do tego jaśki, koc, namiot, śpiwory... tylko nie mam termosu i od Megi nie zdążę pożyczyć przewodnika po Turcji... żałuję.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 22:21   #189
newrom
heu ?
 
newrom's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 932
Motocykl: RD07
newrom jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 20 godz 17 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mariusz Ignatowicz Zobacz post
Jak spieprzył sprawę niech sam Was przeprasza. Podobno czyta forum. Ja biorę odpowiedzialność tylko za kolejne wydania. W MV sprostowania nie będzie.
Skonsultowałem dziś sprawę ze swoją narzędziówką, powiedziała mi że nie wniesie powództwa i nie będzie się domagała zadośćuczynienia ani nawet przeprosin, o co również zaapeluje do wszystkich innych jestestw widocznych na pomylonych fotkach.

A w ogóle to takie postawienie sprawy wydaje mi się wyjątkowo gówniarskie. IMHO powinno się przeprosić czytelników za wprowadzenie w błąd, oczywiście można liczyć że sprawa przyschnie ale myślę że wcześniej lub później ktoś wyciągnie ten nie poprawiony błąd i będzie wstyd jak w NG gdy przestawili piramidę.

Elwood: mam w dupie czy kapitał w gazecie albo browarze jest polski, ruski czy zydowski. Piwo ma być smaczne, a gazeta nadawać się do czytania.
W gazetach też mnie gówno obchodzi kto jest rednaczem, sprzątaczką czy korektorem. Dorabiasz jakieś dziwne ideologie do prostych spraw.
__________________
RD07 & DRZ
newrom jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2011, 22:50   #190
newrom
heu ?
 
newrom's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 932
Motocykl: RD07
newrom jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 20 godz 17 min 46 s
Domyślnie

Nie wiem jakie to sprawy, ale bądź dobrej myśli!
__________________
RD07 & DRZ
newrom jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Magazyn Honda- Afryka do kwadratu karlos Inne tematy 25 09.07.2010 13:20
Motovoyager juz w sprzedazy sambor1965 Kwestie różne, ale podróżne. 154 31.01.2010 19:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.