Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11.09.2008, 17:07   #141
wojtek


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Rzeszuf
Posty: 112
Motocykl: RD04
wojtek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 19 min 7 s
Domyślnie

dla mnie tylko i wyłacznie pażdziernik,no chyba,że liczymy na cud pogodowy(gospodarczy już mamy),bo z tego co rozumiem to spanie w namiotach,nie chcę wyjsć na cieniasa,ale jak jest w listopadzie(drugi tydzień) przecież to już prawie grudzień, każdy wie,zachowajmy zdrowy rozsądek,dojechać można w każdą pogodę ,ale dwa noclegi ......uuffff może być ciężko
wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 17:08   #142
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,562
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 14 godz 56 min 27 s
Domyślnie

150 lozek jest w pawilonach, pokoje koedukacyjne (od 4-6 osob)
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 17:10   #143
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ramires Zobacz post
Afryka prawde mówiąc znaleziona została przypadkowo, cel był taki, aby to była centralna polska i aby każdemu z dalszych niż centrum okolic było tak samo jak temu co mieszka po przeciwnej stronie Polski.
Tym akurat bym się nie przejmował, chociaż trochę szkoda mi Gizia

Cytat:
Napisał ramires Zobacz post
Krótka decyzja wiążąca - robimy to czy olewamy temat?

Termin - połowa października albo drugi tydzien Listopada?
Ja jestem za, ale według mnie drugi tydzień listopada odpada bo wtedy może zakończenie się zamienić w Elefantentreffen Trochę kiepsko się jedzie gdy pada śnieg (coś o tym wiem he he)

Ramires decyzja należy do Ciebie. Chętni na przyjazd sie znajdą ... Jeśli się wycofasz to nikt przecież do Ciebie nie będzie miał pretensji, poza tym zakończenie sezonu to nie Boże Narodzenie i jeśli się nie odbędzie to nic wielkiego się nie stanie.
__________________
Hubert


Ostatnio edytowane przez hubert : 11.09.2008 o 17:13
hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 17:13   #144
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,892
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert Zobacz post
Chętni na przyjazd sie znajdą ...
Tak jest!
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850
JareG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 17:17   #145
Maćka
 
Maćka's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 511
Motocykl: SH 150, Dominator 250
Maćka jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 22 godz 52 min 45 s
Domyślnie

Potwierdzam wypowiedzi moich przedmówców Warszawa zrobiła zebranie i chce zorganizować rozpoczęcie sezonu 2009.... jak wspomniał Hubert wiele osób nam się rozjechało lub też rozjedzie po świecie i zbyt późno zgadalismy się w sprawie tegorocznego zakończenia...
pozdrawiam
Maćka
Maćka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 17:20   #146
Maćka
 
Maćka's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 511
Motocykl: SH 150, Dominator 250
Maćka jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 22 godz 52 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert Zobacz post
Tym akurat bym się nie przejmował, chociaż trochę szkoda mi Gizia



Ja jestem za, ale według mnie drugi tydzień listopada odpada bo wtedy może zakończenie się zamienić w Elefantentreffen Trochę kiepsko się jedzie gdy pada śnieg (coś o tym wiem he he)

Ramires decyzja należy do Ciebie. Chętni na przyjazd sie znajdą ... Jeśli się wycofasz to nikt przecież do Ciebie nie będzie miał pretensji, poza tym zakończenie sezonu to nie Boże Narodzenie i jeśli się nie odbędzie to nic wielkiego się nie stanie.
Hubert, żeby nie powiedzieć "święte słowa"
Maćka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 19:48   #147
Marcin SF
 
Marcin SF's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 687
Motocykl: RD07a
Marcin SF jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 42 min 27 s
Domyślnie

Ramirez wszystko co po drugim tygodniu października dla mnie jest ooka, po tym czasie znajdę na pewno też trochę czasu by pomóc, najbliże tygodnie, a potem weekendy mnie niestety nie ma. W listopadze (2 połowa) jednakowoż planuję wyjazd na nartki, choć kto wie co z tego wyjdzie.
Marcin SF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 21:15   #148
giziu
 
giziu's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 614
Motocykl: jeszcze będę jeździł XRV...
giziu jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 4 godz 22 min 55 s
Domyślnie

Miło mi że macie moją skromną osobę na względzie, ale dobrze wiecie że po wyjeździe Afryczką w Bieszczady ( dla przypomnienia ze Świnkowa jest 980km) żadna odległość już mnie nie przerazi. Czy to będzie Biała, Warszawa, Suwałki, Zakopane czy nie wiadomo gdzie oczywiście przyjade.
giziu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2008, 21:43   #149
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,013
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 24 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ramires Zobacz post
150 lozek jest w pawilonach, pokoje koedukacyjne (od 4-6 osob)
ja jestem za tylko podstawowe pytanka;
ile ?
kiedy?
__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.09.2008, 11:08   #150
mirek
XII.2004
 
mirek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Łódź
Posty: 605
Motocykl: CRF 1000 L2
mirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 17 godz 28 min 26 s
Domyślnie

Panowie przyznam się, że po tym jak pojawił się pomysł zamknięcia sezonu w centrum kraju w okolicach Afryki rozmawialiśmy z Ropuchem o tym czy by nie podjąć się drugi raz organizacji zlotu. Doszliśmy jednak do wniosku, że nie możemy być egoistami i musimy dać szansę innym, przecież jest tyle pięknych miejsc w Polsce, które warto zobaczyć. Na forum jest tak wielu członków marzących o tym by zorganizować zlot w swojej okolicy. Tak wiele prężnie działających grup regionalnych.


Dla Kolegi Ramiresa jestem pełen wdzięczności i podziwu, bo ja nigdy nie nawinąłem tak nieprawdopodobnej ilości km. jednego dnia i do tego ta jazda po zmroku - to już wyczyn o jakim dawno nie słyszałem. Co prawda dupa już mnie tak nie boli, jak Kolegę Ramiresa, ale pewnie dla tego, że się przyzwyczaiła, bo Afryka jest moim 19-tym motocyklem.
Nie może być tak, żeby Kolega Ramires jeździł w męczarniach z bolącą dupą po zmroku i załatwiał za innych sprawy, jak sam pisze w czynie społecznym. Uważam, że należy mu się jakaś forma podziękowania i zapłaty. Może trzeba wrócić do tego (jak to było z Puffem), aby opiekun forum miał pokrywane z kasy wszelkie koszty uczestnictwa w zlotach forumowych. Ponadto uważam, że koniecznie trzeba zwrócić z kasy forum Koledze Ramiresowi koszty paliwa jakie pochłonęła ta podróż do AFRYKI.
Chyba mamy takie środki w kasie forumowej.


Mateo jak stoimy z kasą ? – przepraszam, ale nie mogę na nowym forum odnaleźć tematu w którym podawałeś stan kasy, aktualne wpływy i wydatki.


Kolego Ramiresie wybacz, ale popieram Adasia, Jarka i Ropucha - masz ochotę organizować, to organizuj i już.
Wspomnę, że nasz zlot otwierał sezon, a zima tego roku długo trzymała. Kilka razy jeździliśmy do Białej w śniegu po kolana. Po jednej takiej wyprawie mnie i Ropucha bolało wszystko (a nie tylko dupa), bo w środku lasu wypychaliśmy mojego Passata przez dwie godziny ze śniegu. Następną godzinę robiliśmy pod nim podkop i leżąc w śniegu odkręcaliśmy kompletnie połamaną osłonę silnika. Lewar zaliczył spektakularną glebę w czasie kolejnej jazdy zalodzoną drogą. Następnym razem Ropuch wpakował się w błoto po ośki i pół dnia wyciągaliśmy jego Afrykę, a ja tego dnia założyłem po raz pierwszy na nogi nowiutkie Daytony.
Najwięcej zabawy jest z prowadzeniem księgowości i rejestracją przelewów które wpływają na rachunek bankowy. To jest dopiero „atrakcja” - ludzie płacą, wycofują zapłaty, rezerwują, zmieniają rezerwację, nie podają nicków przelewając z innych rachunków itd., itd.
Zlotów AT odbyło się wiele i wszyscy organizatorzy pracowali przy nich społecznie, więc Kolego Ramiresie nie jesteś w tym odosobniony.
Do dnia dzisiejszego nikt z nas nawet jednym słowem nie wspomniał o tym na forum, bo to są normalne „uroki” organizatora zlotu i z tym trzeba się liczyć.


Ropuch z wrodzoną sobie skromnością troszkę zaniżył dane statystyczne, ale Grupa UĆ zorganizowała zlot w Białej gdzie pojawiło się ponad 170 osób i ponad 120 motocykli


Bardzo przepraszam za brak zaangażowania z mojej strony w organizacje zlotu w Afryce, ale ja mam to już za sobą i kiepsko u mnie z czasem, a poza tym chcę dać szansę innym.


Można skorzystać z bazy w Białej, jest sprawdzona, tania, żarcie dobre, bardzo dużo miejsc noclegowych, można po ośrodku pomykać na moto, właściciel wyraził zgodę na następny zlot.
Z tego co pamiętam ustaliliśmy, że następnym razem każdy indywidualnie będzie rezerwował i wpłacał za swój pobyt na rachunek ośrodka – to znacznie upraszcza robotę organizatora.


Tu wszystko znajdziecie:
http://archiwum.africatwin.com.pl/in...forum=2&id=627


Życzę Koledze Ramiresowi i wszystkim przyszłym organizatorom powodzenia.


Ale się napisałem – przepraszam.
__________________
Pozdrawiam.
mirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
zakończenie sezonu ablos78 Imprezy forum AT i zloty ogólne 14 18.09.2009 00:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.