Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 27.10.2022, 18:25   #11
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,974
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 5 godz 46 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mallory Zobacz post
Ja mam dwie czwórki.
Miałem już nie kupować Afryk więcej i pewnie by ta było, ale czasy są dziwne, nie wiadomo, w którą stronę to wszystko zmierza, pieniądz traci na wartości, czy motocykle wiosną czy za rok będą droższe, a może tańsze, cholera wie.
Dlatego gdy pojawiła się czwórka w DE od właściciela jeszcze za lat 90 to kupiłam w ciemno i zamówiłem transport. Pan wyciągnął ją z garażu, stała tam dłuższy czas, umył i wystawił - ja kupiłam kota w worku. Kolor Florida Blue I postawiłem w garażu. Absolutnie nie mam czasu na razie na motocykle, ale nich stoi, zobaczymy co będzie, sam jestem ciekaw.
Chyba nowy wątek założę w Motocyklu Forumowicza))
Tanio już było kiedyś ,super Africzki zabierałem po 3 koła euri 20 lat temu, teraz za strucle krzyczą 6 . Kurde jak sobie pomyśle że miewałem nowe Africi w skrzyniach w czasach gdy mało kto nawet wiedział co to za moto u nas, to jest mi głupio że żadnej sobie nie zostawiłem. Ale z jednego się cieszę, niebawem minie 19 lat od powstania naszego forum i nadal zachwycamy się tym zajebistym motorkiem na forum.

Fajne to wszystko z perspektywy tego czasu. Kiedy bodajże w 1991 lub 92 roku zobaczyłem Afice Twin nówkę stojącą w salonie Hondy w Romie, kurdele ale piękna maszyna pomyślałem. Byłem za młody wtedy żeby ja kupić, choć przyznam że nawet nie miałbym tyle kasy, pamiętam jak dziś kosztowała 23 700 000 lirów. Przeżyłem przygodę z super sportami, miałem szczęście że dożyłem czasów by móc pojeździć jeszcze po świecie Africą, poznałem przez ten czas wielu fantastycznych ludzi, równie jebnietych na punkcie AT jak ja.

Jeszcze jeden epizod mi się przypomniał, kiedy w 1995 roku zaczynałem pracę w zespole, ówczesny szef teamu jeździł prywatnie RD03 pomysłem co za gość. Po jakimś czasie zaprzyjaźniliśmy się i zaczął zabierać mnie na niedzielne przejażdżki. Motory od rana do nocy w łikendy zawody i tak w koło, najlepszy okres mojego życia i mogłem mieć każdy motocykl jaki chciałem. Ale to jeszcze nie był czas na AT, ten czas przyszedł po poważnym dzwonie i obrażeniach których doznałem. Po dojściu do siebie miałem dwa wyjścia, albo rezygnuje z jazdy na moto, albo zmieniam upodobania i rodzaj moto. Wtedy bez moto nie było życia i wybrałem drugą opcję Africa Twin, Twin Africa to życie me to miłość ma. I trwa po dziś.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Afryka Rd04 według Maliniaka :) PawelM. Motocykl Forumowicza 128 17.02.2018 03:14
Trójko-Czwórka, albo odwrotnie mareksz007 Inne tematy 15 07.04.2015 00:09


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.