Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 02.11.2010, 19:59   #9
Lupus
 
Lupus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Lupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
Domyślnie

Panie i Panowie
Dla mnie istnieją 2 typy motorków: użytkowane w Europie i poza. Niech każdy z was wysili wyobraźnię: jesteśmy w Burkinia Faso, Mongolii, gdzieś w Indochinach czy innej wspaniałej dupie. Drobna usterka elektroniki !? Pakujemy się do plecaka i mamy nadzieję że to co zamówiliśmy dotrze w terminie, w dobrej kondycji i czy aby na pewno będzie to zamówiona część. Mamy 2 tygodnie na zwiedzanie okolicy w wersji optymistycznej. Roweryści pedałują z ciężkimi stalowymi ramami made in Holand, a osprzęt kupują za straszną kasę gdzieś na Ebayu z czyszczonych magazynów. Niektórzy twierdzą że nowy osprzęt zużywa się pod wpływem grawitacji. W stepy Azji czy pustynie Afryki nie jeździmy nowymi merolami, czy BMW. Tam radzą sobie stare defki i toyoty, starsze niż niejeden z nas. W Mali nie było np szansy na dętkę 21". Innych taili też nie ma. Są spawarki, młotki, śruby, nakrętki, drut. Faktem jest że wiele detali zostało zastąpionych plastikiem, a elementy stalowe aluminium. Dość zaawansowane i dopracowane mechaniczne układy zasilania zastąpiła wątła chińska elektronika, a rzetelną konstrukcję gadżeciarstwo. Spójrzcie pod podwozie starego range i nowego. Oczywiście komin z Europą w tle, krzaki i mokradła dają wiele satysfakcji i tu możemy się spierać o wyższości świąt
__________________
...i zapytała mnie góra "dokąd tak pędzisz samotny wilku?"
"Szukam tego co najważniejsze" odpowiedziałem
"Dlaczego więc się tak spieszysz?"
Na to pytanie nie znalazłem odpowiedzi.
Lupus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Dlaczego Africa Twin nazywa się Africa Twin" Brie Inne tematy 12 27.10.2008 01:08
Africa Twin Adagiio Inne tematy 13 16.10.2008 16:48


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.