Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 29.10.2010, 21:42   #1
rafalkefir
 
rafalkefir's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gliwice
Posty: 165
Motocykl: RD07
Przebieg: 86000
rafalkefir jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 56 min 21 s
Domyślnie Ukraina 2008

Zamieszczam troche fotek z Ukrainy, tekst może powstanie w zimie ale wątpie hehehe, brak czasu więc tak po krótce wstajemy rano i co? I nici z nieba leje się jak przy oberwaniu chmury koło domu kałuże równo z krawężnikami kontak z kolegą z Krakowa i Żywca, przesuwamy wyjazd na godziny popołudniowe, po 12ej słoneczko wychodzi zza chmur w trybie przyspieszonym i po kilku minutach jest bardzo ciepło więc na koń. Umawiamy się w Bielsku na mc syfie z kolegą z żywca i lecimy na wieliczke gdzie czeka kolega z Krakowa niestety pech nasz nie opuszcza, zamiast w wieliczce znajdujemy się w Zakopanem. Telefon i zmiana planów spotkania tym razem na granicy. Więc na koń i ogień. Nagle motorek zaczyna dziwnie przerywać i się krztusić dziwne nigdy go nic nie bolało paliwo jest wszystko gra. szybka debata wniosek i zakupuje na stacji płyn do usuwania wody z paliwa i ogień idzie jak burza taka nie duża hehe. Zdzwaniamy się z kolegą znowu zmiana, spotykamy się w Lwowie, spoko jedziemy bez ciśnienia bo Radek zobowiązał się już znaleźć nocleg i tak też się stało, czeka na nas przy drodze przed Lwowem i tak się razem już w 3 moto kulamy na miejscówke która okazuje się jakimś internatem, właściciel mocno wystraszony nie wie co zrobić z motocyklami żeby ich nie ukradli. Noclegownia bez szaleństwa warunki mocno młodzieżowe ale nie jest najgorzej.DSCF0008.JPG
Rano jesteśmy umówieni z fajnym gościem który za opłatą pokazuje nam ciekawe miejsca w Lwowie, jest bardzo miło pan nawet oferuje swoje usługi podczas posiłku gdy mamy już dość łażenia chętnie za niewielką już opłatą może pokazywać zdjęcia i opowiadać. DSCF0016.JPGDSCF0016.JPGmamy na parkingu strzeżonym zablokowane kierownice i pilnujący pan, po powrocie na parking zauważamy że motocykle stoją w innym miejscu więc pewnie przeszkadzały i je poprzestawiali, nam rozwalając blokadą na tarczy błotnik i rozcinając siedzenie a Radkowi przestawiali motocykl i najwatwiej im było ciągnąć boksera za przepustnice więc ja wyrwali niechcąco hehehe, nawiązuje się sprzeczka, groźby próby odzyskania odszkodowania ale nie wywalczyliśmy nic jak już pan zaczął sie robić niemiły wpadłem na wspaniały pomysł żeby mu spuścić wpier.... albo chociaż szyby w kanciapie wybić ale niestety z całej ekipy tylko ja byłem taki nadpobudliwy i pomysł mi wybili z głowy, szkoda mogło być miło hehehe.DSCF0010.JPGDSCF0013.JPG DSCF0020.JPG DSCF0027.JPG DSCF0032.JPG DSCF0034.JPG Pozostało nam tylko kupić tanie piwo usiąść i wypić spokojnie i już nie myśleć o tym, rano żegnemy się z właścicielem noclegowni zapewniając go że za dwa tygodnie pojawimy się znowu, Pan był bardzo miły i bardzo pomocny, okazało się że zna troche ludzi z polski a nawet z gliwic potem wywiązał się temat z odnalezieniem pewnej rodziny w gliwicach którego podejmuje się moja Ewa i po kilku miesiącach jej się o dziwo udaje odnaleźć i skontaktować tych ludzi bravo. DSCF0035.JPG Na koń i jazda do Kamieńca podolskiego zamku o którym w młodości marzyłem pojechać i zwiedzić ale było to poza sferą moich możliwości pozostawały tylko artykuły Marka Harasimiuka. samego zamku nie będe opisywał, jest bardzo ciekawie położony. DSCF0038.JPG DSCF0048.JPG DSCF0050.JPG DSCF0051.JPG DSCF0060.JPG DSCF0062.JPGPo drodze cały czas ściga nas deszcz i co chile zakładamy przeciwdeszczuwki ale generalnie jest młodzieżowo hehe, następny nasz cel to zamek Chocim ja chyba pierwszy raz byłem w takim zamku tzn zamku który znajduje sie nie na szczycie jak to zwykle bywa tylko w dolinie DSCF0063.JPG krótki zwiad nikomu się już nie chce przebierać nogami więc kombinujemy mały odpoczynek i dalej w droge. Po drodze znajdujemy jedyny hotel ekskluzywny wiec boimi się troch zapytać o cene, cena nas wyrywa z butów ale pozytywnie hahahaha, jest super, podziemny parking, pokoje na klucz elektroniczny full ekskluziv, za śmieszne pieniążki.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg DSCF0070.JPG (852.4 KB, 10 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez rafalkefir : 29.10.2010 o 23:32
rafalkefir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Gpk 2008 - Niemcy rafalkefir Trochę dalej 24 11.11.2010 09:47
Erzberg 2008 sambor1965 Inne tematy 8 29.05.2008 14:51
Ukraina na wariata 2008 podos Trochę dalej 13 13.05.2008 21:49


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.