Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 23.07.2010, 10:25   #1
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 39 min 15 s
Domyślnie Zdurniałem i zaszalałem.

Jako że poranna burza spędziła mnie przedwcześnie z wyrka. Doczołgałem się do kompa i go odpaliłem. Potem miast wejść na forum, zagłębiłem się w program pocztowy. A tam przywitał mnie list od allegro z subskrybowanymi aukcjami. I jako że moja Brunetka nie ma motocykla. A po przymiarkach na cudzych Transalpach, jej nogi baletnicy sięgają pietami do Matki Ziemi. Więc wśród tych subskrypcji są i Transalpy. I jako że kryzys, przeglądanie ofert kończy się na tych tańszych. I dzisiaj pojawił się Trampek za 3 tysie. Oczywiście od osoby niepalącej, garażowany, w idealnym stanie i jeżdżony tylko do kościoła a potem natychmiast myty i wprowadzany do garażu. No i oczywiście prawie nóweczka bo z '88.

No to go kupiłem. Bez oblookania osobistego lub też zaufanej osoby. bez rozmowy telefonicznej nawet. No bo nie miałem sumienia budzić właściciela o 6 nad ranem. Usprawiedliwieniem takiej postawy może być jedynie stan niedorozwoju umysłowego lub poważnej niepoczytalności związanej z godzinami porannymi. Może powinienem najpier zaznac kąpieli w lodowatej wodzie w celu otrzeźwienia. Ale widziałem gorsze przypadki na tym forum

Co tam niniejszym o cywilizowanej porze, czyli o 9 zadzwoniłem do pana Stasia - obecnego posiadacza i wyruszam pociągiem do Warszawy po owego Trampka. Niestety sam bo Brunecia musi pstrykać foty.

Acha i na koniec link do rzeczonej aukcji. http://allegro.pl/show_item.php?item=1160850135 No to sami widzicie że opis jest kompletny, rzeczowy i że wszystko jest jasne i klarowne.
__________________
Gdyby Bóg popierał przedni napęd, to ludzie chodziliby na rękach...
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.