Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Dzisiaj, 10:12   #961
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,925
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 14 godz 4 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post
NabrU masz tam limit km w tej umowie?
Cenna uwaga Ronin , bo tym koszcie (potencjalnym, bo jak wykupisz samochód to za nad przebieg nie płacisz) zapomniałem. Mam zakontraktowane 10k mil na rok i każda mila nadprzebiegu to 5 pensów. Czyli mając np. 40k przebiegu będzie trzeba zapłacić za 10k nadprzebiegu czyli 500 GBP. Dodałem więc uwagę w ww. poście na ten temat
Wciąż do przodu w zestawieniu używany za gotówkę vs nowy w wynajmie w MOICH okolicznościach.

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post
Żona robi 15kkm rocznie paliwo plus serwis olejowy co 7.5kkm wyjdzie 650zł/mc
Identyczne auto w najmie 2100zł/mc plus paliwo
W PL się nie spina
Nie ma sytuacji, że wszystkim się 'spina' każde rozwiązanie. Jednemu się spina rozwiązanie 'X', drugiemu rozwiązanie 'Y', a jeszcze trzeciemu się w ogole 'nie spina' i ma na to wy.ebane. Takie jest życie...

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Jako osoba prywatna jedynym moim przywilejem jest fakt posiadania własnego pojazdu i nikt nie będzie mi dyktował ile mogę przejechać i do jakiego kraju pojechać i chyba tylko tyle przychodzi mi do głowy.
Dla przypomnienia Marku, ID.3 był w wynajmie i byłem nim w PL i paru innych krajach, więc nie jest tak źle z tym 'dyktowaniem' ile i gdzie można jechać

Do dyskusji 'na plus' dla wynajmu dodam sytuację awarii Mii i bezpłatny (dla nas samochód zastępczy) gdyż właśnie dostałem wczoraj info ile Seat zapłacił za jego 9 dni wynajmu dla nas (443 GBP). 710 mil przejechane było 'za free' bo żona ładowała MG5 wyłącznie w pracy. Awaria sterownika baterii w Mii kosztowała nas więc wyłącznie niewielki kłopot z odebraniem i odstawieniem samochodu do wypożyczalni. Oczywiście przy samochodzie używanym można mieć jakiś samochód zastępczy w ubezpieczeniu, ale pewnie rzadko kto ma taką opcję w prawie 10 letnim samochodzie

__________________
W barze jak zaczynasz się awanturować to albo dostajesz w ryj albo wylatujesz na ulicę na kopniakach. Tylko gdzieniegdzie bar zrównuje się z ziemią, a awanturnicy przenoszą się do następnej knajpy.
nabrU jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
UAZ - wszystko na temat RysiekO 4x4 87 12.10.2020 23:16
Na XRV przez Słowację, Węgry, TET Serbia, TET BiH i przez Chorwację. RonDell Umawianie i propozycje wyjazdów 39 18.10.2019 16:00
Wszystko dla afrykańczyka stopa-uć Wszystko dla Afrykańczyka 5 08.04.2012 23:33
Wszystko o D.I.D. Dubel Rama, zawieszenia, napęd 0 07.05.2010 20:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.