Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Dzisiaj, 10:17   #981
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,251
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 16 godz 47 min 23 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał nabrU Zobacz post
Myślę, że kupi ją (bogaty) fan marki i będzie się cieszył, że ma 'wyjątkowy' samochód do momentu gdy go spod świateł nie weżmie mało wyjątkowa Tesla za ponad pół ceny.
Tylko z pod świateł to każde dziecko umie ruszyć. Pomijając fakt , o którym Emek pisze, to spróbuj ta tesla czy jakim kolwiek elektrykiem pojeździć po zakrętach, na lewą nogę na hamulcu nie ma co liczyć, na wrażenia z dźwięku również. Myślę, że taki congo stać na taką A czwórkę, tesle również ma. Sorki ale porównanie trochę nie do porównania. O żeby nie było, nie jestem hejterem elektryków, fajnie mu się nimi jeździ

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 11:22   #982
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,941
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 23 godz 34 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Tylko 25 YRS RS4 zapewne będzie okazją kolekcjonerską a Tesla co najwyżej okazją na bank energii.
Dokładnie o tym napisałem pisząc o 'mało wyjątkowej' Tesli. U mnie tego pełno jak psów w Rumunii Tyle że ta Tesla (i kilka innych EV) daje całkiem nieźle namiastkę tego co to Audi za znacznie niższą cenę i o to mi chodziło.


Cytat:
Napisał luk2asz Zobacz post
Tylko z pod świateł to każde dziecko umie ruszyć. Pomijając fakt , o którym Emek pisze, to spróbuj ta tesla czy jakim kolwiek elektrykiem pojeździć po zakrętach, na lewą nogę na hamulcu nie ma co liczyć, na wrażenia z dźwięku również.
A widział menu w Track Mode w TM3 Performance? Bez lewej nogi pewnie się da, a dźwięk to tylko przyzwyczajenie, które można sobie wgrać / wybrać z menu :



Cytat:
Napisał luk2asz Zobacz post
Myślę, że taki congo stać na taką A czwórkę, tesle również ma. Sorki ale porównanie trochę nie do porównania.
Nie wiem kto to 'congo'. A porównanie było głównie cenowe, choć parametrami z 'papieru' to RS4 się nie popisał (jak dla mnie ). Najważniejsze, że jest wybór i jak bym miał tyle kasy (i nie wiedział co z nią zrobić ) to bym se takiego Lucid Air sprawił (i jeszcze by mi z ceny tego RS na moją Teslę może zostało):



Ale nie mam, więc sobie mogę tylko pogdybac tutaj
__________________
W barze jak zaczynasz się awanturować to albo dostajesz w ryj albo wylatujesz na ulicę na kopniakach. Tylko gdzieniegdzie bar zrównuje się z ziemią, a awanturnicy przenoszą się do następnej knajpy.
nabrU jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 11:29   #983
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,878
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 4 dni 15 godz 34 min 0
Domyślnie

Trochę fanbojstwem to zalatuje Hubert. Pasuje do działu "Dlaczego lubię Teslę".
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 11:39   #984
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,941
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 23 godz 34 min 20 s
Domyślnie

A gdzie tam Emek
Tesla to EV dla ludu z wieloma (na szczęście niewielkimi) bolączkami, nieciekawą gamą kolorów i dałem ją tylko dla przykładu bo z wiadomych względów chyba ją jakoś znam (i to w sumie najbardziej rozpoznawalny EV).

Może jednak ten Lucid Air z 1234 KM i 1,89 sek do setki byłby lepszy, bardziej 'kolekcjonerski' i wciąż tańszy o jakieś 200k PLN od ww. RS4 (żeby nie było że ja fanboi ):

https://lucidmotors.com/air
__________________
W barze jak zaczynasz się awanturować to albo dostajesz w ryj albo wylatujesz na ulicę na kopniakach. Tylko gdzieniegdzie bar zrównuje się z ziemią, a awanturnicy przenoszą się do następnej knajpy.
nabrU jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 11:49   #985
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,878
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 4 dni 15 godz 34 min 0
Domyślnie

Paskudny. Ja bym tam oczekiwał podwyższonego kombiaka typu Volvo XC czy Audi Allroad a tu same sedany czy liftbacki czy jak to zwał. Mało użytkowe w każdym razie.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 11:50   #986
Bohun
 
Bohun's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 519
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Bohun jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 10 godz 32 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał nabrU Zobacz post
Myślę, że kupi ją (bogaty) fan marki i będzie się cieszył, że ma 'wyjątkowy' samochód do momentu gdy go spod świateł nie weżmie mało wyjątkowa Tesla za ponad pół ceny.

DaliBóg, jak te elektryki mulą się ze świateł ,automat wolnossący je zostawia. Reszta patrzy w telefony i tak 5 sekund mija. Makabra na tych światłach. Kurierka InPost ze świateł ładnie odchodzi, trampkiem nie dotrzymałem kroku.
__________________
Kto prędko daje, ten dwa razy daje.
Bohun jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 11:57   #987
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,941
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 23 godz 34 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Paskudny. Ja bym tam oczekiwał podwyższonego kombiaka typu Volvo XC czy Audi Allroad a tu same sedany czy liftbacki czy jak to zwał. Mało użytkowe w każdym razie.
Też mię się nie podoba, ale znów patrzyłem tylko na KM, sekundy i cenę
Najfajniejszy jest w EV jednak moment, który nie trwa moment, a niemal zawsze momentalnie jest nawet przy 100km/h

Cytat:
Napisał Bohun Zobacz post
Kurierka InPost ze świateł ładnie odchodzi, trampkiem nie dotrzymałem kroku.
Pewnie pusta na koniec zmiany była, KTM 1290 by ją wziął na pewno
__________________
W barze jak zaczynasz się awanturować to albo dostajesz w ryj albo wylatujesz na ulicę na kopniakach. Tylko gdzieniegdzie bar zrównuje się z ziemią, a awanturnicy przenoszą się do następnej knajpy.
nabrU jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
UAZ - wszystko na temat RysiekO 4x4 87 12.10.2020 23:16
Na XRV przez Słowację, Węgry, TET Serbia, TET BiH i przez Chorwację. RonDell Umawianie i propozycje wyjazdów 39 18.10.2019 16:00
Wszystko dla afrykańczyka stopa-uć Wszystko dla Afrykańczyka 5 08.04.2012 23:33
Wszystko o D.I.D. Dubel Rama, zawieszenia, napęd 0 07.05.2010 20:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.