Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Polska

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.05.2024, 11:55   #1
Danny
Moderator
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,215
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 60k+20k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 6 godz 55 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArEZ Zobacz post
Hej. A spotkały Cię też takie nieprzyjemności?: - "Jechałem TET zachód. Dostałem wezwanie z lasów państwowych bo jechałem niedozwoloną drogą. Jutro zadzwonię do nich. I jak się dowiem o który dokładnie odcinek chodzi to dam znać. To jest gdzieś w okolicy Szprotawy." (cytat z grupy TET na fb)
Widziałem ten post na FB, do mnie póki co żadna widokówka z tego urlopu nie doszła, trochę maszyn pewnie tamtędy podczas tej majówki przejeżdżało także być może leśni przystopowali z tymi wezwaniami po tym jak im wyjaśniono skąd ten ruch.

Cytat:
Napisał Artek Zobacz post
Dolores w te wakacje będzie miała branie.
Myślę że tak, zwłaszcza że podobno ma być możliwość "zwiedzania" samej koparki. Póki co teren opasany taśmami a pod samym sprzętem przez 24h dyżuruje auto z dwoma ochroniarzami.
__________________
"Jeżeli ktoś ci mówi że jesteś koniem to za pierwszym razem możesz się obrazić, za drugim razem dać w gębę, ale za trzecim razem już kup sobie siodło."
Danny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
OPERACJA KROK INPREZA MILITARNA 24-26.07.15 Gorzów Wlkp. mastad85 Imprezy forum AT i zloty ogólne 0 21.07.2015 23:58


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.