Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.05.2010, 21:35   #7
Uriel


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 230
Motocykl: RD03
Przebieg: Cofany
Uriel jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 4 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artuditu Zobacz post
jakby ktoś chciał zatuszować dzwona to rączki też by zmienił.
Taaaa, w mojej była zmieniona jedna ale młody i głupi byłem i nie zapaliło mi się czerwone światełko z tyłu głowy.


Na pewno zwróć uwagę czy silnik chodzi dobrze na słuch - nie powinno być metalicznego tarcia ani stukania. Sprawdz czy pali na zimno (dotknij czy aby nie był grzany zanim przyjechałeś). Z tym że Afryka jak postoi to czasem trzeba pokręcić, więc tu nie ma zasady.

Mocne drgania koło 5krpm to chyba standard (albo z moją jest coś nie teges). Nawet jeśli leżała to nie musi znaczyć że jest źle. Sprawdz czy jest prosta - np. rozpędź się do jakiś 80 na równym i puść kierownicę. Jeśli przy bezwietrznej pogodzie zacznie znosić to jest trafiona.

A tak zupełnie na serio to jak znajdziesz afrykę która ci się spodoba to weź ją do mechanika. Nie kupuj 'bo jest 3 innych klientów a jeden to już jedzie z kasą'.

Idealnie będzie zabrać ją na przegląd do ASO. Umów się ze sprzedawcą że jak będzie ok to ty pokrywasz te parę stówek jak będzie trafiona to on. Możecie spisać umowę przedwstępną z tym zapisem.

Jak koleś zacznie kręcić, że w Hondzie drogo i się nie znają i nie ma czasu na takie zabawy to zabieraj kasę i spier... byle dalej.

Albo zapostuj na forum i pewnie ktoś stąd za kase lub browar podjedzie i obejrzy.
__________________
Piszę poprawnie po polsku.
Uriel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem