Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.12.2021, 11:20   #618
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał radiolog Zobacz post
Amor skrętu absolutna konieczność
Izolacja kolektora raczej też, ale nawet z izolacją jest fajnie i ciepło późną jesienią czy wczesną wiosną i dodatkowe grzanie kanapy jest absolutnie zbędne.
Lusterka akcesoryjne, jak myslisz o offie, bo przy paciaku pękną na pewno, to samo handbarów dotyczy.
W R szyba jest za niska, zmiana np na powerbronze jest ok
co do amora to roznie to jest, ja musialem zmienic kumpel jezdzi na orginale i nie czuje takiej potrzeby. Izolacja kolektora to w moim przypadku koniecznosc bo strasznie grzalo w praw lydke, po zalozeniu izolowanego kolektora i dodatkowych owiewek od majfrendow problem nie istnieje, pod kanapa mam orginalana izolacje termiczna i jest ok.
Apropo szyby, podwyrzszen kierownicy, przerobki kanapy, handbarow czy klamek akcesoryjnych sie nie wypowiadam bo to indywidualna sprawa preferencji.
Osobiscie mam do dzis orginalne handbary i lusterka ale do klamek orginalnych nie mysle wrocic, tak samo polecam podnozki Pivot lub chinski zamienik, podwyzszenie z przesunieciem kierownicy jak i wysoka szybe tez mam bo poprawia mi to ergonomie. Nie mniej jest to zawsze indywidualna sprawa dopasowania motocykla do siebie i swoich potrzeb, natomiast wywalenie SAS, lambda, zawory itd to sprawy techniczne ktore warto ogarnac. Jak lubisz latac bez ABS i ESP warto zainwestowac w Dongle ktore pozwala wylaczyc je na stale, to znaczy po przekreceniu stacyjki ustawienia ABS-ESP pozostaja nie zmienne.
  Odpowiedź z Cytowaniem