Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.02.2010, 20:35   #166
Wegrzyn
 
Wegrzyn's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Monschau / Radoszewice
Posty: 1,619
Motocykl: RD07
Przebieg: 42000
Wegrzyn jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 5 godz 33 min 29 s
Domyślnie

Jakoś przebrnąłem przez cały wątek....
Napiszę swoje zdanie, które podobnie do kilku wcześniejszych postów jest podobnym zdaniem
Myślę, że należałoby wprowadzić opłaty dla wszystkich, którzy chcą korzystać z forum. 30zł jest naprawdę symboliczną kwotą. Jest wiele innych forów (chyba tak to się piszę), na których nie można nic zrobić, czy przeczytać bez wniesienia opłaty. Dla niektórych wiadomości w dziale mechanicznym czy podróże są mało istotne, bo są to osoby z dużym doświadczeniem itd. Jednak są też takie osoby jak ja, które naprawdę uczą się na tym forum, zdobywają wiedzę jakiej w swoim małym światku nie są w stanie zdobyć. Jeśli dla tych niecałych 2000 użytkowników jest to nie ważne, to należy ograniczyć ich możliwości korzystania z chociażby PW, czy konkretnych działów, tak jak koledzy wyżej proponują. Mamy afripedię, afrimapę, afrivin i wiele innych do których pierwszy lepszy człowiek ma dostęp po zarejestrowaniu się. Jeśli by się ograniczyło wszystkie opcje o których piszemy ludzie sami podjęliby decyzję, czy chcą być użytkownikami tego forum, czy nie.
A co się dotyczy PiD to stanowczo jestem za tym, aby nie płacili żadnych narzuconych haraczy. To dzięki nim mamy dużo taniej i przeważnie lepiej niż w pierwszym lepszym sklepie itp. Ja jestem za rzeczową dyskusją, a nie wypominaniem, co kto komu i kiedy napisał.
Pozdro Węgrzyn!
__________________
Wegrzyn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem