Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.04.2024, 11:37   #45
michaldenisiuk
 
michaldenisiuk's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 42
Motocykl: RD04
michaldenisiuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 9 godz 21 min 5 s
Domyślnie

Tak w ramach sprostowania biorę temat busa na klate i z góry przepraszam wszystkich którzy poczuli się w jakiś sposób dotknięci, zniesmaczeni czy tez oburzeni obecnością busa zapakowanego całymi 3ma osobami, braciakiem i dwoma koleżkami których zaprosiłem po części nieświadomie że tak rygorystyczne zasady panują u Was pomimo tego że jestem z Wami od przynajmniej kilku lat.
Chłopaki nie znają Tolka, okolicy i możliwości porzucenia sprzętu gdzieś w lesie, przyjechali w piątek ok 22 i nie hasali na moto z rajdownikami beztrosko, pojechali sobie kolejnego dnia po obiedzie.
Miło że wsparli nas w transporcie szpeju, namiotów i innych gratów do Tolka.
Chcieli po prostu przyjechać i poczuć klimat Podlaskiej integracji (pomiędzy ciężkim zapierdolem fizycznym od rana do wieczora w robocie, na codzień śmigają moto po asfalcie) po tym jak wielokrotnie im opowiadałem jak jest świetnie, że sami swoi, życzliwi, każdy każdemu pomaga, można pogadać z każdym i o wszystkim, posłuchać świetnych historii, łapali już powoli bakcyla offroadu ..

Zapłaciłem ile trzeba i nie wezmę od chłopaków ani złotówki - moja wina - dzięki za rabat i gwarantuje że już nigdy żaden bus ode mnie sie nie pojawi.

Raz jeszcze piękne dzięki towarzyszom podróży, organizatorom za zaproszenie i gościnę oraz świetną zabawę - do następnego!!! i co złego to nie Warszawiaki

ps. jak by ktoś chciał coś składać video to macie u mnie na fejsie kilka zdjęć z przyzwoleniem na wykorzystanie
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000476648460

Głupio wyszło ale i tak było zajebiście, do dziś mnie nerki bolą i wątroba
michaldenisiuk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem