Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.05.2024, 18:53   #2
Rajtek
 
Rajtek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Piotrków Tryb
Posty: 271
Motocykl: CRF 1100 ATAS
Rajtek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 12 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mech&Ścioła Zobacz post
Po latach jeżdżenia, kilka dni temu zakupiłem swój pierwszy w życiu interkom SENA SC2.
Problem w tym, że gdy podczas jazdy (zazwyczaj z prędkością 80 km/h i więcej) leci z telefonu muza, ja ją słyszę przerywaną 1-2 sekundowymi okresami ciszy. Te przerwy następują po sobie dość często, co 5-10 sekund. Efekt jest taki, że nie da się tego słuchać...!
Natomiast gdy zwolnię, powiedzmy do 60 km/h i mniej, w głośnikach kasku słyszę niczym nie przerywaną muzykę, czyli jest OK. Lecz gdy znów przyspieszę – pauzy powracają…
Rozłączanie bluetootha w telefonie, wyłączanie i ponowne włączanie interkomu nie daje pożądanego efektu.
I żeby nie było tak prosto i jednoznacznie; czasem gdy jadę ponad setką – słyszę muzykę bez irytujących przerw.
Nie wiecie w czym tkwi problem? Aha, przejrzałem nasze forum, ale podobnej sprawy nie znalazłem.
Pogrzeb w ustawieniach czułości mikrofonu. Może być tak że przerywa bo „myśli” że jakąś komendę wydajesz. Możesz też wyłączyć głosowe nawigowanie interkomem, itp.
Miałem taką senę i nie było kłopotu, ale czułość mikrofonu w aktualnej senie musiałem zmniejszyć bo cały czas włączała przekaz w tym przypadku szum wiatru na inne intercomy.
Rajtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem