Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.05.2024, 14:57   #373
ATomek
 
ATomek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Garwolin
Posty: 1,566
Motocykl: RD07A
Galeria: Zdjęcia
ATomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 tydzień 11 godz 53 min 0
Domyślnie

Będąc wczoraj na cotygodniowej partyjce u księdza proboszcza, w prasie branżowej z maja, na pierwszej stronie, tuż pod kolumną z cyklu
"Ładne zakonnice i motorY", znalazłem taki oto artykuł: "STARY MOTOCYKL- NOWA WIARA"



zorza5.jpg

zorza6.jpg

Cuda na niebie zwiastowały, że nad Biebrzę przybył sam Wielki !PANHĄDA! z krainy kwitnącej (akurat) wiśni.
Wieść o tym szybko rozniosła się po szerokiej akalicy!


afryki.jpg

Z całej Polski, na motocyklach, przybyło 50 młodzieńców, najzagorzalszych fanatyków kultowego modelu Honda Africa Twin wraz z najwierniejszy z wiernych CZARNY JEŹDZIEC w PISDIEC z krainy znad wielkiej wody


chomik 1.jpg

pielgrzymi.jpg

Z miasta Łodzi przybyła nawet piesza pielgrzymka starego obrządku wyznawców CZARNEGO JEŹDŹCA HONDY. Za szklane paciorki, zostali pasowani przez!PANAHĄDA! na najwyższy poziom wtajemniczenia

pasowanie.jpg

stopa klęczy1.jpg

stopa klęczy.jpg

Jak widać, następuje cudowne oświecenie, po czym !PANAHĄDA! zwyczajowo namaszcza wszystkich firmowymi olejami i wonnymi olejkami.




gorzka.jpg

Wiara w narodzie ma się wciąż dobrze, choć niestety jeszcze nadal !!!!, po podmokłych bagnach, piaszczystych lasach, i bezkresnych łąkach, szerzą się pokątnie afrykańskie pogańskie zabobony, fetysze czarnych klepek i czarne, tajemnicze praktyki DTN, podsycane Gorzką Wodą Żołądkową!
Po niej, bagienne echo wciąż niesie gromkie "WSZYSCY BĘDZIEMY JEŹDZIĆ AFRYKAMI!!!" Bądźcie czujni!! Ich pogański zwyczaj wzniecania kurzu po polach i lasach, niesie dla młodego pokolenia cywilizacyjne zagrożenie!
Brat Maciej Wąsaty"




Tyle wyczytałem.
Tak, to wciąż aktualne!
JUTRO ZNÓW WAM UCIEKNIEMY!!!

czarny jeździec.jpg

Lata lecą, świat postarzał,
CzarnyJeździec nadal gna.
Wciąż ten sam, choć nieco zszarzał
Ogień w sercu, w duszy gra!

Ostatnio edytowane przez ATomek : 15.05.2024 o 09:21
ATomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem