Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.05.2024, 13:31   #5
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,854
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 15 godz 31 min 5 s
Domyślnie

Szkoda że to nie jest piątek trzynastego. Bo w piątek i do tego jeszcze 13 tego zawsze mam szczęście a ten dzień już od rana się nie układał dobrze. Najpierw wypadł z obiegu jeden światłowód, podobno awaria o godzinie 5.13 ale dla nas sprawa zaczęła być ważna o godzinie 8 rano gdy się okazało że nie ma połączenia z drukarką fiskalną zarówno bistra jak i hotelu. Ręcznie przepiąłem na drugi światłowód i owszem internet wrócił ale ustawienia sieciowe drugiego routera były inne. Wyjechałem w niedoczasie na szczepienie i już na pierwszym skrzyżowaniu ktoś mnie chciał skasować ale udało się ominąć. Widać zasada z motocyklisty doskonałego nadal jest istotna, nie wjeżdżaj do miasta jak nie chcesz aby cię zabili. Po szczepieniu powrót i myśl aby to zrobić sprawnie, no to skorzystam z buspasów, może byłem mniej uważny ale na wysokości AGH kierowca jadący po mojej lewej zapragnął wjechać na parking przecinając mój pas ruchu. Spisaliśmy oświadczenie, człowiek starszy pewnie nie popatrzył czy ktoś jest po prawej i moim zdaniem nawet nie dał kierunkowskazu. Po powrocie na Szewską na szczęście pojawił się człowiek który miał mi zaprogramować karty do domofonu i zrobił taką protezę aby wszystko działało w sieci. W pierwszym odruchu później pojechaliśmy do VW ale oferta cenowa na nowe elektryki spowodowała naszą szybką ucieczkę. Mamy termin na oględziny w Mielcu we wtorek
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpeg 485de9eb-f736-4484-9ecd-3dca015351d2.jpeg (480.8 KB, 17 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4065.jpg (435.5 KB, 16 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4066.jpg (466.7 KB, 14 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4067.jpg (411.0 KB, 14 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4068.jpg (429.1 KB, 14 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4069.jpg (405.2 KB, 13 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4070.jpg (363.9 KB, 14 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_4064.jpg (685.7 KB, 15 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem