Wątek: Cfmoto 450mt
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.05.2024, 22:48   #57
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,397
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 9 godz 33 min 23 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zaczekaj Zobacz post
Ja też już jeździłam sprzedaną sztuką
Ludzie się na to rzucili choć na oczy nie widzieli nie mówiąc o jeżdżeniu. Ja się tym przejechałam i jak zeszłam to miałam tylko jedną myśl. Kurła przecież chyba lepiej będzie zainwestować w zawias do własnej crf300 i będzie to jeździło lepiej, pewniej i kulturalniej a przynajmniej bez strachu o części, serwis itp.
Po mnie karnęło sie jeszcze dwóch chopów i miny raczej nie były zachwycone. Ale pożyjemy i zobaczymy. Chętnie sprawdzę to drugi raz.
Piszę o Kove 450


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nie wiem jak z kove ale do cfmoto części mają być dostępne na magazynie w Polsce i rzekomo już jak tylko dotrą pierwsze sztuki motocykli. Cfmoto jest już na naszym rynku a kove to egzotyka.

Ale wracając do tematu to regulacja luzu zaworowego co 4000km to chęć krojenia klientów na kasę albo głowica jest z gównolitu. CRF300 z 24.000km to przepaść wymiana oleju 4000 / 12000 lub 1/2 roku na 1 rok w CRF to oczywiście świadczy o jakości wykonania silnika albo ponownie krojenie klientów lub co gorsze taktyka na szybką utratę gwarancji.

Napisałem do importera zapytanie jaki ma sens robienie przeglądów w motocyklu co 1/2 roku... nic nie odpisali.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem