Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.03.2024, 14:23   #23
lukasz_vip
 
lukasz_vip's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,163
Motocykl: KTM LC8 950 ADVENTURE
lukasz_vip jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 20 godz 58 min 19 s
Domyślnie

Ja nie chcę stawać na pudle. Chcę sie dobrze bawić i stąd był pomysł aby startować LC4 w rajdach enduro/cc. Weekendowo wyskoczyć blisko, pościgać się i wrócić do domu. W okolicy mam tor w Krzepicach, Nieradzie, Biskupicach, Opolu, Strzelcach Opolskich. Także w sumie do 100km od domu jest dużo imprez niedzielnych. Jest MOŁ, Puchar Południowej Polski, Ipone itd.

Niestety kumpli do jazdy w weekendy nie mam, bo większość lata na czarnym, a tak to jest taka niedziela co jakiś czas, zorganizowane zawody itd.
Na LC4 trochę ciężko czasami, bo za mocne, za ostre i nie lubi torów motocrossowych. Stąd pomysł na coś w 300 2T.

Na moje lasy LC4 nadaje się idealnie. Bo Lubliniec i okolice to brak pagórków i gór. Jest płasko, tak płasko płasko, są długie szutrowe przeloty, lesne dukty także nawet na LC8 jeżdżenie sprawia mi przyjemność.

Jak startowałem w Opolu w Iponie to na dojazdówkach w lesie robiłem wszystkich, a potem wszyscy na próbie enduro i cross robili mnie Bo dojazdówki fajne, długie w lesie, a pętle enduro i cross, wolne na łące. LC4 jest stworzone do innego typu rajdów, rajdów długodystanowych.
lukasz_vip jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem