Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.03.2024, 08:35   #18
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Adam, niestety nie zdążyłem nic napisać - a mam właśnie DL1000 z 2018 obecnie. Ale zrobiłem nim raptem 150km.

Ogólnie w DLach ergonomia jest specyficzna, i ja wychowany na trampkach i afrykach zawsze trochę ją modyfikuję pod siebie. Dlatego może nie skreślaj tego DLa bo z moich obserwacji jest to przepaść na plus nad starym DL1000 (tym do 2008).

Zwykle dla mnie jest za daleko kierownica - na to albo podsyższenie 25mm które daje przybliżenie nieco, albo mocniej - risery ZETA do góry 25 i do kierowcy 20mm. Druga sprawa to sety - w poprzednich DLach ZAWSZE je obniżałem, rozwiązanie jest o takie:

https://www.cosmo-accessories.com/pr...ing-kit-detail

Obecnie - mam przerobioną, wysoką dość kanapę i nie odczuwam zupełnie takiej potrzeby. Ale robiąc trochę km na różnych DLach, zawsze miałem zestaw obniżający sety i podwyższenie kiery o 20 lub 25mm. Zapewniam, zupełnie inne doznania, dla mnie na plus. Obniżenie setów daje je także nieco do przodu. To tak na szybko, a więcej o DL1000 z wypustu po 2014 napiszę później. Mało bardzo nim przejechałem ale wstępne wrażenia są bardzo, bardzo dobre.

Pozdrawiam
Marcin
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem