Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.02.2024, 15:23   #2
Danny
Moderator
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,213
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 60k+20k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 6 godz 36 min 27 s
Domyślnie

Felek w pierwsze urodziny poleciał z nami na tydzień na Maderę, w okolicach 2 roku życia na tydzień na Teneryfę i na tydzień na Kretę, niedawno gdy miał 2,5 roku doleciał do mnie z mamą do Andaluzji jak już skończyłem endurować, za kilka dni lecimy na tydzień do Włoch no i na początku kwietnia też trzeba go gdzieś będzie wylecieć na 3 urodziny. Wszystko to w sezonie okołozimowym, bo w resztę roku jak tylko w nocy jest 8+ stopni to staramy się spędzać weekendy pod namiotem.

Pierwsze wyjazdy zrobiliśmy czujnie - Madera all inclusive a pierwszy biwak na jakimś poshy glampingu na Mazurach.

Potem już normalnie - przeloty i pobyty organizowane samodzielnie, wypożyczana fura z fotelikiem dziecięcym i objazdówka z noclegami rezerwowanymi na booking.com często dopiero danego dnia w godzinach wieczornych, czasem na jedną noc a czasem na dwie jeśli się nam gdzieś szczególnie spodobało.

Biwaki też już normalnie, najlepiej takie w zaciszach nad wodą, z wygodami typu tojtojka i prysznic z baniaka, ale jako że głównie weekendowe akcje to operujemy lokalnie - powiedzmy w promieniu 200 km od Trójmiasta.

Trochę schrzaniłem temat bo młody nie był jeszcze w górach ale w tym roku mam zamiar to skorygować - pewnie najpierw czujnie pojedziemy w Karki a potem normalnie, w Alpy

Takoż jak Jurek, jeśli coś komuś mogę podpowiedzieć to bardzo chętnie.

Na dobry początek mogę podpowiedzieć że możemy sobie w tym sezonie spróbować zorganizować jakiś rodzinny FAT-biwak - zainteresowanych forumowiczów zapraszam do TEGO WĄTKU.
__________________
"Jeżeli ktoś ci mówi że jesteś koniem to za pierwszym razem możesz się obrazić, za drugim razem dać w gębę, ale za trzecim razem już kup sobie siodło."

Ostatnio edytowane przez Danny : 20.02.2024 o 08:35
Danny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem