Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.02.2024, 11:56   #1564
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,848
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 9 godz 44 min 26 s
Domyślnie

Kumulacja niefortunnych zdarzeń. Najpierw wysiadła winda, jak została naprawiona to się okazało że drzwi wejściowe do domu się nie zamykają. Zresetowałem system dostępu i nic płyta kontrolująca pokazuje że rygiel jest otwarty, znaczy się coś go odblokowuje, tylko nie bardzo wiadomo co. Przycisk mechaniczny, domofon mają wpływ na ten rygiel. Po 3 godzinach prób resetów i innych czarów, wiem tylko jak zablokować drzwi na stałe ale hotel pełen ludzi i jakoś muszą się dostać do środka. Blokuję automat otwierania drzwi szklanych i ewentualny człowiek z zewnątrz może się tylko dostać do wysokości 1 piętra. Na dzisiaj umówiony jest niby specjalista ale przyszli też goście od ppoż którym się zwierzyłem z problemu i jeden z nich spojrzał na element podobny do tego czerwonego przycisku i mówi że on jest w stanie nienormalnym. Po przywróceniu normy zgasła lampa na kontrolerze rygla, czyli jest duża szansa na działanie automatu ale najpierw muszę ściągnąć deskę z chodnika oraz schować kabel który idzie przez drzwi. Dzięki ładnej pogodzie zwiększa się autonomia samochodu, obecnie 80% pokazuje 230 km
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpeg IMG_3370.jpeg (3.17 MB, 18 wyświetleń)
Typ pliku: jpeg IMG_3369.jpeg (535.7 KB, 16 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem