Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.09.2023, 12:22   #796
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,848
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 9 godz 14 min 21 s
Domyślnie

Pytanie czy warto. Naszym autem jeździmy jak motocyklem i ten motocykl dogonił nas i wyprzedził przed Opatowcem. Ruch dzisiaj na drodze był spory ale od tego miasteczka był przed nami o krok. Wjechaliśmy od strony Nowej Huty i w kierunku Szewskiej ulicą Mogilską, gdybym był motocyklem to pewnie bym był przed nim a po wjeździe w Lubicz zapychałbym po torowisku, czego elektrykiem już bym nie zrobił. Na Basztowej korek a on stoi, widać że by chciał ale nie jedzie, elektrykiem też grzecznie tam stoję, ale jako że na Szewską to skręciłem w Szpitalną następnie licząc że zezwolenie od zarządcy drogi działa na samochód zastępczy, przez Floriańską w Pijarską, Jana, Tomasza, Sławkowską aby zaparkować na Szczepańskiej. Nie wiem gdzie jechał tem motocyklista, ale miał półbuty zamiast motocyklowych butów, reszta stroju była koszerna. Nie wiem co to był za motocykl, ale miał wał i przerobiony wydechy, z przodu taki bardziej kanciasty był.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_2539.jpg (860.0 KB, 69 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem