Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.07.2023, 17:01   #1575
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,851
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 13 godz 26 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał pałeł Zobacz post
Przyznaje szczerze że trochę kojarzę ale co jak i gdzie to jednak umnie slabo wiele płyt udało mi się przesłuchać ale żeby to były kasety które zdarłem do bulu w uszach to nie to. Propo kaset pierwsze kupione za swoje jakieś pieniądze to była najtańsza kaseta w sklepie muzycznym i był to o album Exploted z 81' kupiona w ciemno bo jakas fajna okładka i akurat te 25000 zl a chyba wzystko inne kosztowalo 100k akurat mialem to czemu nie i przypasowało.

A potem notorycznie wymieniało się taśmami ze ze znajomymi nagrywało winyle na taśmy znajomym a swego czasu tego troche było i były różne splity zamierzone czy nie bo 90 minut trza było wykorzystać a ile.razy dograłem coś czego nikt nie znal ile muzyki się z radia zgrywało np studnia z Opola czy program Urka ten człowiek mial więcej płyt .niż radio pewnie ma ich nadal w huj ale w radiu już nie robi.

Ile kaset się wymianilo na mieście z walkmana do walkmana i ktoś tam przychodzi ty to jest ultra wyczesane co to ? I standard czego słuchasz; zaminimy sie jutro odam klika paluszków w kieszeni i 3 kasety do bulu świetne czasy muzyka ciągle na uszach

Ale metal hiphop oraz disco to nie jest mój konik wybacz.
Ale np kupę muzyki z tresora znałem kupę płyt szlo przez ręce kupę się tego pożyczało . Teraz jest prościej yutube i Spotify kiedys dc++ mianianie ripowanie i mp3
Kiedyś winyle, kasety i najpłodniejszy okres dla nas CD. Teraz przenieśliśmy muzykę na wieś ale czas kiedy płyta lądowała w odtwarzaczu w jakiś sposób przeminął. Jest często jak piszesz, streaming a ja jeszcze kiedyś zgrałem wszystkie CD w jakości która Apple nazywa lossless i płyty czekały na swój czas a jak całą kolekcję ze zdjęcia mam na 250 GB. Z książkami mam podobnie, moja kupa wstydu tylko rośnie.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_0307.jpg (1,014.1 KB, 7 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_0308.jpg (1,009.6 KB, 7 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem