Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.05.2023, 10:08   #6
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Nie się opłaca, jak mawia pewien znajomy Francuz.
Utki w. gr są wyraźnie droższe, zniszczone słońcem a kultura techniczna, ekhem, nieco odstaje. Trochę to analizowałem i z amatorskiego oglądu najlepszy stosunek wartości do ceny mają łódki ze Szkocji czy Anglii, potem Szwecja i Norwegia, potem Dania/Holandia/Niemcy/Szwajcaria. Ale nie znam się na tym, nie chce mi się bawić w import, transport musiałbym liczyć razy dwa.

Z innej strony patrząc oczywiście nie do końca wiem, czego chce. Więc postanowiłem kupic cos niedrogiego w. pl, podszykować, zawieźć i jak się nie sprawdzi, opylic na miejscu. Tam utki to środek trwały do zarabiania hajsu, więc nie powinno być większych problemów. Swoją drogą, całkiem sporo widywałem lodzi na polskich rejestracjach.

@Adagio wiosna na CFU bardzo jest kaprysna. A wczesna wiosną leje, potrafi lać tydzień bez przerwy. W tym roku nawet maj był słaby. Tym niemniej jest gdzie jeździć, mnóstwo szutrowek, górki, wszędzie tawerny, do morza w najgorszym wypadku jest 10 km. Dużo lepszy jest październik, kiedy ryzyko deszczu jest małe, woda ciepła, ceny wszystkiego spadają a turystów prawie nie ma.



Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytowaniem