Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.03.2023, 07:30   #110
LordCYCU
 
LordCYCU's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 50
Motocykl: CRF1000 '19 MT SD06
LordCYCU jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 5 godz 7 min 57 s
Cool

W zipie jest krótkie readme w którym oczywiście tego nie napisałem, sterowanie (u mnie przekaźnik) jest podłączony do D1 i załącza się po zadaniu mu tam HIGH (tak jest zrobiony ten shield przekaźnika, który wykorzystałem).
Jak coś to nie jestem zawodowym programistą, więc coś może być nie tak - jak zauważysz coś jest rzeczywiście nie teges to postaram się poprawić :-)

Muszę chwilę odczekać z montażem olejarki (z parę h, bo miałem mały zabieg na ręce robiony i musi się zaleczyć) więc spróbowałem wgrać ten soft na innego wemosa, żeby zobaczyć jak to się robi. Musiałem poprawić parę rzeczy, bo nie banglało za dobrze :-) Dodatkowo poprawiłem readme...

R2D2 - tak teraz sobie myślę - jakby zrobić własną płytkę: użyć ESP8266 w wersji smd, zaprojektować zasilanie układu z 12V i połączyć to od razu z mosfetem/przekaźkiem sterującym pompką - no to by było coś :-) Wydaje mi się, że rozmiar takiej płytki mógłby być niewielki.
Ja nie mam siły na to, nie umiem robić "ładnych i przemyślanych" płytek, zawsze wychodzą mi pokracznie (notorycznie coś spierdziele albo zapomnę) - dlatego korzystam z gotowców (program jest łatwiejszy do ogarnięcia) :-)

Program przeniesiony do postu #117 LINK

Ostatnio edytowane przez LordCYCU : 02.04.2023 o 20:20 Powód: przeniesienie programu do innego postu
LordCYCU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem