Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.01.2023, 15:11   #609
Dredd

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 316
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Dredd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 dni 16 godz 15 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
Elo
Ja już stary jestem, ale wydaje mi się, że obecnie chodzi raczej o powiększenie potencjalnej grupy docelowej.
Niemniej, jest w tym stwierdzeniu dużo racji bo automaty do parkowania, aktywne tempomaty , DTC, ABS, kontrole trakcji a już wkrótce pewnie elektrycznie i automatycznie otwierane/składane kosy i żyroskopy zapobiegające glebom parkingowym i ch.w.c.j. zwalniają pt użytkowników z myślenia i wysiłku.
Jedni się cieszą inni śmieją. Tak czy siak w sumie wszyscy zadowoleni
Pozdr rr
Z moich obserwacji wynika, że nie tylko chodzi o powiększenie grupy docelowej, ale także wychowanie idiotów, którzy bez tych elektronicznych wspomagających gadżetów nie mogą się obyć.
Przykładem są nowe samochody: nie da się wyłączyć kontroli trakcji (o ABS-ie nie wspominając), a żeby wyłączyć różne systemy automatycznie hamujące i kierujące trzeba dość długo przeklikiwać się przez menu. O celowej utracie przyczepności po zacięciu ręcznym także możemy zapomnieć.
Po co w ogóle chcę to robić?
Aby na pustym placu poćwiczyć wychodzenie z poślizgu czy awaryjne hamowanie (jak zawsze to robiłem zimą). Zresztą to bardzo fajna zabawa
Ja nie jestem z takiego obrotu sprawy zadowolony.

Żeby nie było, że offtop-uję:
GS-a 1250 trzeba pochwalić za to, że zarówno kontrolę trakcji jak i ABS można wyłączyć jednym przyciskiem w czasie jazdy.
Dredd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem