Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.11.2022, 16:13   #18
trolik1


Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Szczecin
Posty: 469
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 100K+
trolik1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 23 godz 16 min 47 s
Domyślnie

Pakistan pięknym krajem jest ale ma też z mojego punktu widzenia kilka minusów:
1. "Samotne" zdjęcia są piękne, ale prawda jest taka, że trzeba się troszkę wysilić żeby znaleźć odludne miejsce - to jednak ludny kraj jest:-).
2. Higiena. Dużą część tegorocznej wycieczki spędziłem w towarzystwie papieru toaletowego, nifuroksazydu i innych chemikaliów:-). Podejrzewam, że mozna uniknąc biegunki stołując się w znanych miejscach i spiąc w hotelach. My jednak chcieliśmy poznać ten kraj, ludzi i kulture - w związku z tym bylismy blisko ludzi. Należy więc liczyc się z konsekwencjami szybkiego przelotu jedzenia przez organizm:-)
3. Dla mnie największy minus, który widoczny jest szczególnie wtedy kiedy żyjesz wśród ludzi: traktowanie kobiet. Mam w domu wojującą feministkę i może dlatego jestem przewrażliwiony na tym punkcie, ale po prostu psychiczną torturą była dla mnie obserwacja tego aspektu pakistańskiej kultury. Ale może tylko ja tak mam.
Ogólnie kraj jest piękny i mam nadzieję, że za 2 lata wspólnie z wojującą feministką pojedziemy tam jeszcze raz zobaczyć K2 na własne oczęta:-).
pozdrawiam trolik
trolik1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem