Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.11.2022, 08:57   #1
ltd454
 
ltd454's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Białystok
Posty: 663
Motocykl: RD03
Przebieg: 116.000
ltd454 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 16 godz 50 min 24 s
Domyślnie Generatory dla Ukrainy

Cześć i czołem. Motocyklista z Lwowa, którego poznałem +/- 20 lat temu i którego prawdopodobnie zna na tym forum kilka osób, a nazywa się Roman Shumskyy "Shum" zwrócił się do mnie z prośbą o wsparcie jego działań. Forum nie raz już pomagało w różnych sprawach, myślę, że i tutaj możemy dołożyć swoją cegiełkę.
Czego dotyczy akcja: Shum zbiera sprawne i uszkodzone urządzenia takie jak generatory prądu, piły motorowe, części zamienne do nich (świece, oleje, łańcuchy, uszczelki itp.). Zbierają też pieniądze na zakup części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.
Shum do wojny pracował za granicą jako kierowca ciężarówki, a teraz razem z ojcem naprawiają w swoim warsztacie używane generatory prądu, piły łańcuchowe i inny sprzęt silnikowy, a następnie wysyłają je do potrzebujących. Zbierają zepsute urządzenia zewsząd i starają się je remontować. Czasami składają jeden z trzech, czasami wystarczy podstawowy seris olejowy i regulacja. Prąd jest potrzebny nie tylko do pracy, ale także do ładowania latarki czy telefonu, zwłaszcza że idzie zima !
Po co naprawiać, a nie kupować nowe? - nowe generatory są coraz droższe i zdobyć je coraz trudniej. Być może masz w garażu rozebrany na części, "do zrobienia" tego typu sprzęt, który nigdy nie zostanie zrobiony ?
A więc sprzęt, który otrzymają przejdzie pełną diagnostykę i serwis po czym trafi do ludzi uzupełniony o zapasowe części zamienne: olej silnikowy, świece zapłonowe, klucze i dodatkowe akcesoria.
Jak możemy wspomóc ich działanie:
możemy im wysłać sprawny lub uszkodzony sprzęt. W tym celu proszę się kontaktować ze mną. Jest kilka miejsc w PL gdzie można dostarczyć urządzenia.
Można też finansowo wesprzeć działania.
Poniżej zamieszczam dane Shuma:
rachunek w banku PKO BP 61 1020 1664 0000 3702 0624 7367 Roman Shumskyy
PayPal: shumlionsmc@gmail.com
Jeśli macie jakieś inne pomysły np. zbiórka na zakup i przekazanie generatora czy innego sprzętu, to chętnie się tym zajmę i przebieg akcji udokumentuję fotograficznie.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 1.jpg (189.7 KB, 24 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 3.jpg (480.4 KB, 22 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 4.jpg (494.7 KB, 21 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 5.jpg (507.2 KB, 20 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 6.jpg (430.1 KB, 19 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 7.jpg (418.8 KB, 20 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 9.jpg (325.3 KB, 23 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez ltd454 : 04.11.2022 o 07:47
ltd454 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem